Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-04, 15:07   #30
karota11
Zadomowienie
 
Avatar karota11
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 796
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
Hejka w nowym watku


O mi sie tez tak wydaje. I chyba warto dodac Mamusie ktore na odchowalni dolaczyly.









Mimo ze to znam niezmiennie mnie to smieszy choc o wnukach noe slyszalam.

Doszedl do mnie dzis doidy cup, kocyk-kolderka z La milou i sliniaki i jestem super zadowolona. Kocyk sliczny, mieciutki i cieply, sliniaki z kieszonka i z takiego fajnego tworzywa ze wystarczy tylko przetrzec. Doidy cup w sumie malutki ale akurat do takiej malej raczki i pilismy juz z niego sok jablkowy, prawie nic sie nie wylalo a Daro zachwycony


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
mnie też ciekawe kiedy będziemy takie wprawione, ze połkniętą monetę odliczymy od kieszonkowego
jaki model tego kocyka wziełaś? ja się czaję i cały czas szkoda mi kasy
wziełaś ten najmniejszy, czy średniaka?
__________________
26.09.09 Są dwa serca-ich nieustanne bicie,zdaje się w dwóch jestestwach jedno tworzyć życie,łańcuch który nas wiąże,los nie skruszy zmianą,będą bić zawsze razem, albo bić przestaną
27.05.2013Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem-bez Ciebie synku świat dla mnie nie istnieje
karota11 jest offline Zgłoś do moderatora