Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-08, 09:53   #5002
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez cu.Kinia Pokaż wiadomość
O kurczę, to szkoda, bo naprawdę fajny kremik.
też żałuję, bo raz, że zapach i konsystencja. no niestety ;/


Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Nabyłam dzisiaj żel do mycia twarzy i peeling calma hlc - zobaczymy jak się sprawdzą
od żelu miałam idealnie koliste plamki od toniku hlc z wapniem już nie.


Cytat:
Napisane przez elajna888 Pokaż wiadomość
Po drodze dzisiaj zajrzałam do Natury. Kosmetyki Ziaji kusiły. Zaopatrzyłam się w ogórkowy tonik Taniutki, w dodatku w promocji. Jak się nie sprawdzi to nie będzie żal pieniędzy przynajmniej.
wiecie co, odnoszę wrażenie, że Natura zrobiła się dużo tańsza niż Rossman, a kiedyś przecież to on był jedną z najtańszych drogerii, z najlepszymi promocjami. np. farba L'Oreal Casting w rossmanie 23zł w Naturze 19zł...



Cytat:
Napisane przez Lenka87 Pokaż wiadomość
Byłam dziś w Rossmanie po żel Lipocell i była "cena na do widzenia"
Why, ja się pytam?
Za to w innej drogerii nabyłam jogurtowy kremik pod oczy
tak Lipocell wycofują ja co prawda lubię serie rebuild, odpowiada mi jak najbardziej, ale lipocell nie zostawiał żadnych białych nalotów ani nic. zostają sklepy internetowe.
aha Lenko daj proszę znać, jak Ci się sprawdza ten jogurt

Cytat:
Napisane przez podusia Pokaż wiadomość
Kobietki wiecie może który z kremów Ziaji do twarzy ma lekka nietłusta konsystencję? bo chcę kupic dla mamy nawilżający, a ona bardzo nie lubi tłustej warstwy na skórze, a nie bardzo się orientuję który jest w miare lekki, bo np. Calma była tłusta
Calma tłusta? ale chyba ta biolipidowa, bo calma nawilżająca jest ok.

co do tego kremiku kokosowego, moja mama go bardzo polubiła, ja go praktycznie nie używałam. więc tak kokos wycofują, lipocell też... to dzisiaj składam zamówienie w sklepie internetowym splendore na przynajmniej, po 3 sztuki albo się szarpnę na więcej to i zniżka będzie

a tak w ogóle to, ten stacjonarny sklep ziaji jest tylko w wawie?

Edytowane przez Cogata
Czas edycji: 2010-04-08 o 09:54
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora