Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie lubię ludzi, którzy...
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-14, 12:04   #316
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez Rozkosznik Pokaż wiadomość
Najgorsze że kierowcy prawie nigdy nie reagują, a przecież powinni. Raz byłem w szoku gdy wsiadam do tramwaju a tu nagle z głośników "nawet nie próbuj otwierać tej puszki" - głos motorniczego. Miałem ochotę wstać i nic brawo albo przejść się do jego kabiny i mu pogratulować [emoji3]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ale z drugiej strony.... kierowca powinien się skupiać na drodze i prowadzeniu pojazdu, a nie na tym czy ktoś gdzieś kitra otwarte piwo pod kurtką.
sama zdecydowanie nie popieram picia piwa w autobusie. zdarzyło mi się raz czy dwa powiedzieć takiemu gościowi, że jestem w ciąży i na niego zwymiotuję jeśli poczuję zapach piwa (kłamstwo, ale podziałało). ale nie mam pretensji do kierowców że nie reagują. dopóki ktoś się nie awanturuje to naprawdę ciężko obserwować co dokładnie robi pasażer na końcu autobusu

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

Cytat:
Napisane przez echme Pokaż wiadomość
Pracowałam podczas studiow na kasie w hipermarketach i dla mnie te odstępy nic nie znaczyły. Widziałam je na początku, ale potem kasuje się towar, jest się zajętym i odstęp znika i się zapomina. Warto spojrzeć na to ze strony pracownika a nie od razu mieć pretensje.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zwłaszcza że niektórzy to potrafią rozłożyć zakupy na całej długości taśmy - 10 rzeczy na krzyż. i między każdym jest spory odstęp.
regularnie to widuję w moim lidlu.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując