Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zapuszczanie włosów cz. VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-10-20, 09:19   #1453
Miroku
Rozeznanie
 
Avatar Miroku
 
Zarejestrowany: 2020-05
Lokalizacja: Twilight Bay City
Wiadomości: 585
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Może to też kwestia włosów. U mnie włosy obcięte całkiem krótko dają efekt Alice ze Zmierzchu-latają wszędzie i nie chcą się ułożyć, zaś u mojej mamy są posłuszne i grzecznie leżą tak jak ona chce, a moja mama po myciu tylko je wysuszy(od święta jej modeluję na szczotkę).

Dlatego ja lubię tak minimum do ramion, bo wtedy zaczynają się układać pod swoim ciężarem.



Beata, kiedyś w jednym z anime jakie oglądałam było o tym jak bohaterka ścięła swoje długie włosy do brody i wypowiedziała się o tym mniej więcej tak ,,Zapuszczam je znowu, bo długie jednak łatwiej jest ogarnąć"

Zresztą ja się z tym zgodzę-moja ulubiona fryzura to warkocz(bo nie ciągnie cebulek), na dłuższych łatwiej mi go zrobić. Tak samo zresztą z końskim ogonem czy koczkiem-w pracy staram się możliwie zawsze mieć włosy upięte i jednak na dłuższych jest to łatwiejsze, zwłaszcza że mam śliskie i ciężkie, na krótszych bardziej uciekają z upięć u mnie.

Nie mówiąc o jakiś bardziej finezyjnych tworach-moja siostra potrafi zrobić naprawdę fajne upięcia i jak ma wenę to mi tworzy, bardzo lubię tę możliwość jaką stwarzają dłuższe włosy
__________________
But what's the point of achieving perfection?
There is none. Nothing.
Miroku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując