Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zapuszczanie włosów cz. VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-10-23, 07:39   #1470
beata_wajs_migdal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 330
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
Ło rany... ale mnie głowa zaczęła swędzić po wcierce Banfi. Chyba jednak nie jest dla mnie i zostają mi te bezalkoholowe wcierki. Na razie vianek mi ladnie ukoila skalp. Mężowi powcieram póki nie narzeka :,P

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mnie i Banfi i Bandi niezle grzeje w skórę glowy, z tym ze to drugie ma lepsza aplikacje,na szczescie sama skora głowy nie cierpi wiec moge używać.matko jak to śmierdzi papierochami takze musze tylko przed myciem..takze pospikalam wtarłam i po 20-30min umylam ..ja zawsze wcieram jak ogladam Agnieszke, jak pies Pawłowa
teraz zmierze jakos 14go ,zakladając moją słynną bluzke w 3 paski,wówczas lepiej widze przyrost niż mierząc co mc miarką..bratową przegonilam i taką moją koleżankę też, one mają zawsze jedną długość to mam dodatkowy punkt odniesienia..


czekoladka3 wiesz, to chyba taka pora roku ,trzeba suplementować,a teraz takie czasy ze stres jest na porządku dziennym i zaden organizm tego nie lubi kazdy reaguje w inny sposob..

Lady_AnneBelle super,że udalo Ci sie wyjść z niedoborów i czujesz sie lepiej, ja tydzien temu wlaczylam maggnez forte z wit b6, wapń z magnezem ,ograniczylam kawe do 2-3 kubkow a pilam 4-5 ..
beata_wajs_migdal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując