Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Spirala - wątek zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-13, 13:07   #3375
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: spirala-co i jak - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez buziaczekk Pokaż wiadomość
Bylam dzisiaj u gina na NFZ (wkoncu dotarlam) i popytalam o ta wkladke zwykla na NFZ to mi powiedzial ze nie ma na NFZ wkladki zadnej, nic nie refunduja! to zapytalam to ile kosztuje zalozenie ze wszystkim to mi powiedzial ze 450 zl to mo prywatny gin mi zalozy za 400 zl
No i po cesarce trzeba odczekac pol roku
Kłamczuchy .
Cytat:
Napisane przez buziaczekk Pokaż wiadomość
A powiedzcie mi na ile lat macie te wkladki? bo ten co dzis u niego bylam powiedzial mi ze sa wkladki na 3 lata i na 6 lat, jak to jest? bo z tego co mi bylo wiadomo to na 5 lat sa te zwykle miedziaki

Wkładki mozna nosic i 20 lat bo one działają tak samo, to kawałek plastiku ,który działa mechanicznie ,ew. miedż czy inny dodatek może zniknąć po latach i zostaje sam plastik,który działa.

Ja mam taka na 5 lat ,które minęło w lutym tego roku ale na razie jej nie wymieniam.
Moja koleżanka ,zakładał jej spirale wujek i ma ja już 10 lat i tez nie wymienia.
Sąsiadka tez ma już 7 rok ,taką na niby 5 lat .

Zalecenia sa ze strony producenta ,owszem bo musi byc jakaś data a dwa trzeba by zarobić.

Nie jest tak ,że miedż jest założóna na 5 lat i koniec ,znika po tych 5 latach.

Gin mi mowił ,że kobieta nosiła własnie wkladkę lat 20 -nie zaszla w tym czasie w ciążę a spirala była w całości tylko bez właśnie miedzi.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora