Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy sierpniowe 2019 cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-07-18, 17:36   #2865
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
U mnie bylo 3 tyg roznicy pomiedzy glowka a brzuszkiem. Ogolnie glowka i kosc udowa byly dalej niz data porodu a brzuszek byl w tyle.

Dzieci na tym etapie mniej sie ruszaja, bo maja coraz mniej miejsca, to akurat normalne, ale czasem intuicja nie klamie niestety.

Mnie zapewniali, ze wszystko jest w porzadku, ze takie cisnienie to nic zlego, nie zagraza mi ani dziecku i tylko trzeba monitorowac raz w tygodniu. Ja nawet meza uspokajalam i mu powtarzalam, ze lekarz tak powiedzial, ze polozna powiedziala, ze nie daja mi lekow, bo za bardzo mogloby mi spasc cisnienie. Ja chyba sama chcialam wierzyc, ze to prawda ale z tylu glowy caly czas mialam to, ze cos jest nie tak. Samo to mnie martwilo, ze ogolnie ludzie nie odczuwaja takiego nadcisnienia a ja nie bylam w stanie normalnie funkcjonowac, rozsadzalo mi glowe, mialam problemy z chodzeniem, bo czulam sie jak bym miala stracic przytomnosc. To nie jest normalne, moj organizm sobie z takim cisnieniem nie radzil, bo byl przyzwyczajony do duzo nizszego. Gdyby ktos mnie posluchal, to moze inaczej by sie skonczylo. Tyle dobrego, ze nic mi sie nie stalo.

Dlatego jesli ktos ma watpliwosci i ma mozliwosc zasiegniecia opinii innego lekarza, to radze z tej opcji skorzystac.

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------



Oj tak. Sam plastik i tona ulotek.

Ale w szpitalu bounty pack byl nawet fajny. 8 pampersow, paczka chusteczek huggies (normalna, nie probka), sudocrem, probka wit d, saszetka na pieluchy z pampersa. W kazdym badz razie lepiej to wygladalo niz 8 lat temu jak corke rodzilam.
Odebralam bounty pack z tesco bodajze, nastepny niby od midwife powinnam dostac w 32 tyg ale wtedy akurat nie mialam spotkania z midwife a z gp[emoji849] gp oczywiscie tego nie ma wiec spytam na 34 tyg spotkaniu [emoji5]

Sent from my E5823 using Tapatalk
Najgorszy jest amazon! Zamawiasz mala rzecz, ok karton wielki ale to papier wiec wybaczalne, ale w srodku 2m foli bombelkowej[emoji849]
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3

Edytowane przez travis
Czas edycji: 2019-07-18 o 17:46
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując