Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 61.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-06-29, 10:04   #1991
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 61.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Moi rodzice niestety zagłosowali na Dudę bo PiS obniżył wiek emerytalny i dał im 13 emeryturę. A Trzaskowki to złodziej bo PO.
O tak, i te wiecznie niekończące się teksty "Tusk to Polskę sprzedał i uciekł do Niemiec"[emoji23] nic mnie nie śmieszy tak, jak ten tekst. Ale nikt nie umie wytłumaczy co to znaczy, że ja "sprzedał".

Ludzie nie rozumieją podstawowych zasad działania polityki, bo
A) prezydent nic ci nie da i nie zabierze- sejm ma moc ustawodawcza i to on można realnie coś dać i zabrać
B) niestety politycy w PL ( i pewnie w innych krajach na świecie też tak jest) to takie bagienko tych samych osób od lat, oni się mieszają między partiami- osoby z PO są teraz a PiS i odwrotnie, więc tak mnie śmieszy jak jakiś polityk, np. Morawiecki wychwala jaki to PiS fantastyczny, a Tusk okropny bo nic nie zrobił, jakoś dziwnie milcząc na taki temat, że wiele lat był doradcą w rządzie Tuska. 🤷[emoji23]

I jest jedną rzecz, która nie przestanie mnie nigdy dziwić- LUDZIE, KTIRZY CHODZA NA WYBORY I ODDAJĄ PUSTA KARTKĘ, ALBO NIEWAŻNY GŁOS.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora