Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-02-17, 15:56   #3085
andra
Wtajemniczenie
 
Avatar andra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: A kto to wie
Wiadomości: 2 884
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez phideaux Pokaż wiadomość
Nie odzywam się często w tym wątku ale podczytuje jestem właśnie po rozmowie kwalifikacyjnej. Tez macie ich dosc jak ja ? Po każdej czuje się jak prześwietlona rentgenem, produkowanie się jak tu w jak najbardziej dyplomatyczny sposób odpowiedzieć na pytanie "powiedz o sobie trzy najgorsze rzeczy ". Boże. To wszystko sprawia że nie czuje się jak normalny człowiek tylko marionetka. Zastanawiaj się później czy dobrze odpowiedziałeś czy odpowiedz przekreslila cie na zawsze. Ja wiem ze nie ma tego co traktować tak na serio bo muszą jakos przeprowadzic z tobą rozmowę ale mimo wszystko czuje się po czymś takim wypompowana.
Szczerze, uważam że na głupie pytania właściwa jest tylko głupia odpowiedź. Szczęśliwie nie trafiam już na takich pracodawców. Tylko merytoryczne pytania, co umiesz, robiłaś, i jak. EWENTUALNE wady i zalety to najbardziej ekstrawaganckie z pytań
Kafka z mlekiem, odnośnie 'I czy mogę takie wypowiedzenie złożyć mailem i urlop też?' właśnie się dowiedziałam że można pod warunkiem podpisu elektronicznego https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-w...m-jest-mozliwe
Ale na wniosek urlopowy (jeśli u ciebie można mailowo) nikt nie musi Ci niestety wyrazić zgody. Stąd potem ludzie na L4.

Vilgefortz, nie odzywasz się?...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
andra jest offline Zgłoś do moderatora