Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - łupież Różowy Gilberta!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-04, 20:01   #41
Judysia
Zadomowienie
 
Avatar Judysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 439
Dot.: łupież Różowy Gilberta!

I mnie to dopadło - tydzień temu dokładnie Na początku myślałam, że to alergia ( bo u mnie to typowa przypadłość) na proszek lub jedzenie i zaczęłam brać tabletki. Jednak po kilku dniach widziałam, że zmiany nie ustępuję, wręcz przeciwnie jest ich znacznie więcej. I zarejestrowałam się do lekarza (niestety dopiero na dziś - jestem w UK i dostęp do kompetentnego lekarza jest utrudniony) i to w sumie do jakiegoś innego, niż jestem przypisana. W każdym razie lekarz okazał się ok, bo tylko odsłoniłam brzuch i on po kilku sekundach mówi mi, że to Pityriasis Rosea. Ja wytrzeszczyłam oczka, bo w życiu o takim czymś nie słyszałam i jak potem jeszcze dodał, że to może się ciągnąć przez 2 miesiące i leku na to nie ma, to siadłam. Dobrze, że jest internet bo poczytałam troszkę i się uspokoiłam.
Dostałam jakieś tabletki (przeciw swędzeniu) i mam lotion, który także łagodzi swędzenie. Mam nadzieję, że zniknie to paskudztwo jak najprędzej.
Niektóre z was pisały, że trzeba nawilżać skórę czy możecie mi coś polecić konkretnego?
__________________


NASZE LATKA♥ ♥


Jesteśmy zaręczeni...




Judysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując