Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ploty, plotki, ploteczki. Rozmowy w t(ł)oku i o wszystkim innym, cz. XVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-01-08, 17:11   #4825
ossoria
Zakorzenienie
 
Avatar ossoria
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Home is where your heart is
Wiadomości: 6 630
Dot.: Ploty, plotki, ploteczki. Rozmowy w t(ł)oku i o wszystkim innym, cz. XVII

Byłam u dermatologa i wyszłam wściekła Skoro babka z rejestracji widziała na skierowaniu, że mam coś do usunięcia, a w gabinecie nie ma lasera/wymrażacza/czegokolwiek, to po cholerę mnie zapisała. Mogła od razu powiedzieć, że nic nie załatwię Muszę iść po nowe skierowanie. A z guzkami na szyi odesłała mnie do rodzinnego, wg niej to coś z węzłami chłonnymi.


Cytat:
Napisane przez madziaa2809 Pokaż wiadomość
Ja dalej nie znalazłam idealnego kremu pod podkład, po prostu przy każdym mi się wszystko ściera i zostaja plamy więc wolę nie dawać kremu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie zaniedbuj pielęgnacji jeśli chodzi o krem na dzień, bo Ci zmarchy wylezą A krem BB? Ja się już na podkład nie przerzucę, nie ma mowy

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Kto ma dzień lenia? [emoji16] Obijam się, zrobię sobie kawę, zjem drugie śniadanie i pomyślę, co dalej��

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam okropny okres w pracy, teraz chwilę odpoczywam, ale część roboty wzięłam sobie do domu, więc zaraz będę działać. Ale to bardziej takie organizacyjne pierdoły, na szczęście nic co wymagałby myślenia.

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
jaaaa! od rana słucham muzyki, na szczęście zamknęłam już zeszły rok, tzn jutro zamykam ostatnim spotkaniem, ale już wszystko jest zrobione i przez chwile cisza na morzu, można sobie w spokojnym tempie pracować.
Zazdroszczę, u mnie jeszcze 2,5 tygodnia do zamknięcia grudnia

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
Byłam u onkologa, poszłam na usg piersi ale zrobił tez mi tarczycy. Mam torbiel w lewym płacie, muszę zrobić poziom hormonów, więc w piątek lecę. Za to w lewej piersi mam guza, we wtorek idę na biopsję.
Trzymam kciuki, żeby wyniki były dobre!

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
jejku jestem przed @ i mam takie zachcianki, ze zjadłabym konia z kopytami
strasznie chce mi się zupy a nie mam w domu
Ja chciałam zrobić dziś zupę, ale soczewicy mi brakło, a byłam pewna, że mam.

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------

Cytat:
Napisane przez martullenka Pokaż wiadomość
Uch no to szybka akcja, jedziemy chyba w niedzielę po autko

Wysłane z mojego ASUS_Z01RD przy użyciu Tapatalka
Jakie?
__________________
"Wrażliwe słowo, czuły dotyk - wystarczą
Czasami tylko tego pragnę, tego szukam"
ossoria jest offline Zgłoś do moderatora