Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zmniejszenie piersi cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-12, 22:04   #4208
Lilithkr
Raczkowanie
 
Avatar Lilithkr
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 158
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez klaudia77 Pokaż wiadomość
Ja mam ten problem, że włąsnie wszystkie te kartki zgubilam pisałam maila do Pani dr żeby mi przypomniała co muszę zrobić przed, odpisała ale o tym nic
IMG_20190529_153348.jpg

Ja mam taką karteczkę od P. Dr, z tym że przy dopiski o szczepieniu wzw typu B dopytałam, bo kiedyś byłam szczepiona i powiedziała żebym zrobiła właśnie to badanie anty hbs i będzie wiadomo czy muszę się doszczepić czy nie.
Na szczęście nie muszę, ale wiem że można zrobić takie szczepienie w przyspieszonym trybie bo normalnie masz 0-1-6 (miesiące) a podobno w nagłych przypadkach robią to jeszcze szybciej
Noi niestety jak to w naszym kochanym kraju... Szczepionka jest płatna (w zależności od apteki 40-60zl/za jedną dawkę)

"... Schemat przyspieszony 0–1–2–12 miesięcy może być realizowany zarówno szczepionką Euvax B, jak i[emoji879]Engerix B. Odsetek serokonwersji w[emoji879]3. miesiącu po szczepieniu preparatem Engerix B wynosi 89% (po podaniu 3[emoji879]dawek w[emoji879]schemacie 0–1–2–12 mies. – przyp. red.). Dla preparatu Euvax B wykazano w[emoji879]badaniach klinicznych podobną immunogenność. Zgodnie z[emoji879]ogólnymi wytycznymi w[emoji879]realizowaniu schematu podstawowego szczepienia przeciwko WZW typu B można stosować preparaty różnych producentów.

W wyjątkowych przypadkach, szczepiąc osoby dorosłe, można także zastosować schemat 0–7–21 dni z[emoji879]dawką uzupełniającą w[emoji879]12. miesiącu, uzyskując serokonwersję na poziomie 76% po 3. dawce. Schemat taki jest zarejestrowany tylko dla preparatu Engerix B i[emoji879]Twinrix Adult przy szczepieniach osób dorosłych (>18. roku życia)... "



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Lilithkr
Czas edycji: 2019-06-12 o 22:24
Lilithkr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując