Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-02, 12:10   #11
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez aassiiaa1988 Pokaż wiadomość
hejka

nam wczoraj mineło 5 miesiecy od wspólnego zamieszkania w naszym gniazdku, nadal jakieś tam szczegóły dopracowujemy, ale ogólnie już się urządziliśmy
mam nadzieję, że nadaję się do tego wątku
hey, jasne że się nadajesz

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

Cytat:
Napisane przez 0livvka Pokaż wiadomość
Ah ja od grudnia zaczynam przygode:d ale juz sie rozgladam co gdzie i jak:d 4 puste sciany i milion pomyslow bedzie ciekawie
witaj

Urządzanie jest najlepsze. Pełno pomysłów i dylematów.
My robimy mieszkanie ze stanu surowego, także było wstawianie okien, ścianek na łazienkę, jakieś wyłazy, kominy na których się nie znam ale tż ogarnia te sprawy. Niedługo będzie robiona elekrtyka, także mase dylematów jakie i gdzie zrobić oświetlenie, zostanie jeszcze woda, instalacja gazowa, piecyk, posadzki, grzejniki To robota dla tż ja tylko zadecydowałam co gdzie bedzie stac zeby dobrze pociagnac kanalize, wode itd.... Tylko czekam na to kiedy wyjdziemy ze stanu surowego i będę mogła wybierać panele i całą resztę. To dopiero pewnie na wiosne, ale ja już sie rozglądam za pomysłami

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Cytat:
Napisane przez ladylukier Pokaż wiadomość
Mnie czeka malowanie całego mieszkania. Niby wiedziałam jakie kolory chcę, ale jak przyniosłam stertę katalogów farb z Casto, to już nic nie wiem. Mam tylko niezły ubaw z nazw poszczególnych kolorów
hey
Ja tak mam, że im więcej do wyboru to mniej wiem

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Cytat:
Napisane przez klatka Pokaż wiadomość
Jestem :-D na odleglosc ogarniamy cala chalupe. Cieeeezko. Ale powoli cos idzie.
No i do tego jeszcze za kilka dni wyprowadzamy sie do nowego wynajmowanego domu z raczej pustka wyposarzeniowa wiec juz w ogole zawal, mdleje, nie chce mi sie
My też robimy na odległość.
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując