Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 8.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-10-31, 22:38   #3940
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 8.

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy zwróciłyście uwagę, ale podczas ostatniej konferencji (tylko nie wiem: czwartkowej czy piątkowej) Morawiecki mówił, że robią wszystko, żeby jak najdłużej nie wprowadzać lockdownu?
Odniosłam wrażenie, że jeszcze nie, ale kiedyś- tak, wnioskuję z tego "jak najdłużej".
Obstawiam, że za tydzień czy dwa wprowadzą lockdown, tym bardziej, że w innych krajach wprowadzają.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;88249817]Ale moi rodzice nie chcieli omijać policjantów. Ot podjechali sprawdzić, czy faktycznie zamknięte (bo przed Wielkanocą też miały być zamknięte, a nie wszystkie były). I tak musieli zrobić zakupy (a w Biedrze wiadomo, bezpieczniej niż na cmentarzu). Czerwona strefa. Ja do ostatniej minuty pracy w piątek nie wiedziałam, jak będzie wyglądał mój grafik od przyszłego tygodnia. Bo niestety jak będzie zdalna, to muszę zmniejszyć wymiar etatu. Nie dam rady uczyć dziecka późnymi popołudniami, jestem wystarczająco zmęczona i bez tego..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Bardziej chodziło mi o komentarze Misi czy kopnietej

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując