Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 8.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-11-01, 00:03   #3947
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 8.

Cytat:
Napisane przez Czarina Pokaż wiadomość
Chimay, a masz covidowych pacjentów u siebie na oddziale?
U nas stoi pusty oddział, zredukowano ilość łóżek do 10 z 16.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 01:56 ---------- Poprzedni post napisano o 01:53 ----------

A ja myślę że to nie jest spisek, tylko rodzaj nowoczesnej, inteligentnej wojny.
Wykoszenie części populacji, zrujnowanie gospodarek i nabicie kieszeni odpowiednim ludziom. Bez rozlewu krwi, po cichu, bez brudzenia rąk.
Choć chciałabym się mylić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na początku też byłam sceptyczna co do tych teorii, a teraz, powoli wszystko coraz wyraźniej się zarysowuje i tak samo jak Wy - w tym momencie NIE wierzę, że szajba z koroną nie ma drugiego dna, że to tylko tak sobie wszystko przestaje działać jak należy. Z powodu wirusa, którego większość przechodzi dość lekko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 01:03 ---------- Poprzedni post napisano o 00:59 ----------

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Też tak myślę i przez to wszystko mam wrażenie, że żyję w ciągłym napięciu (psychicznym i fizycznym)...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi już napięcie przeszło, uznałam że co ma być to będzie, nie zatrzymamy tego. Może jest to przykre, ale co zrobić. I tak martwię się o wszystko i o wszystkich na co dzień, całe życie, od dzieciństwa i przyznam szczerze, że mam trochę dość.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując