Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-08, 14:10   #260
Dary_losu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 99
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;87315422]Konkretne propozycje co do stylu ubrań też dostałeś. Albo nie umiesz czytać i oglądać zdjęć, albo masz w dupie osoby, które się tutaj udzielają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
A gdzie widzisz te konkrety? ok są zdjęcia i dziękuje ale wstawiłem foty kolesi top 10 to od razu krytyka że się porównuje do modeli po czym otrzymuje zdjęcia modeli z katalogów Próchnik, Bytom czy cholera wie czego albo z jakiegoś Twojego stylu, dodatkowo szczuplejszych, brunetów albo szatynów a ja blondyn itd.

Fryzury tez nikt nie zaproponował..długie włosy, krótkie, na bok, na żel, irokez czy na łyso, nic zero
To są dla Ciebie te konkrety?

A co do opisu rozumiem że mam życiorys swój napisać? nie wiem czy komuś chciałoby się to czuć, że mam tyle i tyle lat, interesuje się tym i tym, lubię to i tamto.

Z opisami jest problem bo nie ma uniwersalnego, moje są dziecinne jak z fotki no okej, edana84 wulgarne, życiorysy i co kto lubi lub nie wg mnie będą odrzucane bo nikomu się nie będzie chciało tego czytać, lepiej pogadać przy kawie niż śledzić opis na portalach i nie ma co napisać.

[1=0f78e7ab4a87196fb8e6ee2 746a5f35dfd845f1c_5ee6abf 249ce5;87315456]


Autorze, to już lepszy opis w takim stylu

Byle tylko nie taki jak tego Mateusza [/QUOTE]
A wytłumacz mi czym opis tego pierwszego różni się od mojego nr 1?

Swego czasu na badoo miałem też taki opis:
Gratuluję, właśnie mnie znalazłaś

... Chciałbym mieszkać
na tropikalnej wyspie, mieć domek na drzewie, jeść cały dzień mandarynki
i banany oraz mieć usłużne małpki na każde zawołanie.. lub chociaż na wyspie włoskiej, zajadając się pysznym tortellini i pijąc chłodne wino prosto z Sardynii
Mam nadzieję, że też chociaż trochę podzielasz te upodobania, bo chyba nie chcesz się przy mnie nudzić?..

Edytowane przez Dary_losu
Czas edycji: 2019-11-08 o 14:15
Dary_losu jest offline Zgłoś do moderatora