Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-08, 14:24   #264
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez Dary_losu Pokaż wiadomość
A gdzie widzisz te konkrety? ok są zdjęcia i dziękuje ale wstawiłem foty kolesi top 10 to od razu krytyka że się porównuje do modeli po czym otrzymuje zdjęcia modeli z katalogów Próchnik, Bytom czy cholera wie czego albo z jakiegoś Twojego stylu, dodatkowo szczuplejszych, brunetów albo szatynów a ja blondyn itd.

Konkrety: Ubieraj sie nieco bardziej elegancko, wybieraj gladkie tkaniny, te zdjecia, ktore byl tu wrzucane mialy pokazac stylizacje, a nie facetow. Konkrety ode mnie: Wybieraj gladkie tshirty, nie za luzne, ale nie za duze. Gladkie swetry (nie luzne i nie w serek), koszule we wzory, ale nie intensywne, raczej w stonowanych kolorach. Wybieraj ubrania w stonowanych kolorach (szarosci, beze, blekity, biel, czern, brazy), zadnych bardzo krzykliwych kolorow.

Fryzury tez nikt nie zaproponował..długie włosy, krótkie, na bok, na żel, irokez czy na łyso, nic zero
To są dla Ciebie te konkrety?

Konkrety: jak dla mine pasuja Ci krotkie wlosy, broda na pewno nie, wlosy nieulizane na zelu (w ogole zel jest najgorszy do stylizacji IMO, polecam gume lub paste). Wlosy krotkie po bokach, dluzsze u gory, ale bez takiego 'czubka'.

A co do opisu rozumiem że mam życiorys swój napisać? nie wiem czy komuś chciałoby się to czuć, że mam tyle i tyle lat, interesuje się tym i tym, lubię to i tamto.

Z opisami jest problem bo nie ma uniwersalnego, moje są dziecinne jak z fotki no okej, edana84 wulgarne, życiorysy i co kto lubi lub nie wg mnie będą odrzucane bo nikomu się nie będzie chciało tego czytać, lepiej pogadać przy kawie niż śledzić opis na portalach i nie ma co napisać.

A wytłumacz mi czym opis tego pierwszego różni się od mojego nr 1?
Nikt ci nie kaze pisac zyciorysu, ani 10 stron o sobie. Chcialo Ci sie pisac glupoty o wschodach slonca to nie mozesz napisac 2-3 zdan?

Czesc, mam na imie Maciek i mam 30 lat. Jestem odpowiedzialnym, niezaleznym facetem, ktory nie szuka jednorazowych przygod Na co dzien pracuje jako kierowca, a wolny czas spedzam uprawiajac sport - biegam, plywam i gram w siatkowke. Lubie filmy science fiction, uwielbiam zwierzeta, a najbardziej mojego psa Reksia.

To naprawde nie boli i trwa minute.
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.

Edytowane przez FALLinLOVE
Czas edycji: 2019-11-08 o 14:27
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora