Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie styczniowe cz. 4
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-30, 08:14   #2000
paulinunia
Zakorzenienie
 
Avatar paulinunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ł.
Wiadomości: 10 270
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez dusia_tcv Pokaż wiadomość
Dziewczyny znikam na kilka tyg moja córkę potrącił samochód na pasach i uciekł muszę teraz zająć jeszcze nią więc dbajcie o te swoje robaczki 3majcie się i 3mam kciuki za rozszerzanie diety powodzenia
Trzymaj się i zdrowia
Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
Super te profile, ale chyba by mi się nie chciało, ja sobie tak nie gotuję różnorodnie a co tu mówić dziecku [emoji23] [emoji23]

Chociaż wiem że powinnam i będę się starać. U nas na razie słoiczki bo mała średnio je warzywa a te zupki ze słoiczka nawet jej idą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Eh ja przez to boję się że wprowadza zle nawyki bo nie umiem tak różnorodnie przygotowywać posiłków.


My wracamy z nad morza. Małemu bardzo się podobało i dzielnie zniósł wyjazd [emoji6]
Tylko drugi dzień bez kupy ale czytałam że pisalyscie o sliwce, muszę kupić i zobaczymy

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:14 ---------- Poprzedni post napisano o 08:13 ----------

Cytat:
Napisane przez loveve Pokaż wiadomość
To Wasze maluchy juz siedza, czy nie siedzace juz wkladacie do krzeselek? Mialam dylemat jak malego trzymac i czy moge go do krzeselka, to fizjo pokazala mi jak go karmic na rekach i czekac z krzeselkiem.
Mój już usiadł i siedzi ładnie więc zamawiam krzesełko jak wrócimy [emoji6]

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
__________________
PM'17


paulinunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując