Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy lutowe 2018 cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-05-10, 12:17   #1178
Demeter_
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 990
Dot.: Mamy lutowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez karska Pokaż wiadomość
mamy blisko domu żłobek, ale kosztuje 1000zl wiec drogo. Jak to jest z dofinansowaniem? Trzeba mieć niskie dochody czy każdemu dają? W gminie składa się jakieś wnioski?

ale słodziaczek



dermedic 50

Podczas upałów wychodzicie na spacery? Bo dziś mama doradziła abym przy takiej temperaturze nie wychodziła. Mały ma filtr 50, czapkę, przykryłam nóżki pieluszką więc nie był na słońcu. Chyba dokupię parasolkę



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My wychodzimy ale staram się z rana albo wieczorem. Ewentualnie jak jest wiatr to jedziemy do rodziców na taras i siedzi sobie w cieniu na dworze
Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
a wogole to musze sie Wam pozalic. Wczoraj tesciowa przyszla sie zajac malym, bo musialam do okulisty pojechac, do siebie do firmy i generalnie pare rzeczy pozalatwiac w Poznaniu. Przyszla rano, wyjechalam jakos po 8. Wrocilam ok 18. Dom posprzatany (lacznie z tym ze mi pranie zrobila!!! Grzebala w moich brudach!!!) i sie zaczelo przy TZ ze maly taki grzeczny, a tak sobie drzemal, a ona nie miala co robic caly dzien to nam posprzatala.
Nosz [emoji879][emoji879][emoji879][emoji879]a, co ja robie zle? Od miesiaca maly nie mial przy mnie drzemki dluzszej niz 15 min w dzien!!! W nocy nie moge narzekac, zasypia ok 20 i spi do 8 rano z 2 przerwami na karmienie, ale po jedzeniu zasypia natychmiast. ALe w dzien nie uznaje spania, no chyba ze w chuscie. Potrafi wyc pol dnia, musze go na rekach nosic albo z nim tanczyc do ulubionych piosenek A ta mi opowiada ze na macie sam sobie lezal pol godzinki, w wozku sam sobie lezal pol godzinki (W WOZKU!!!! moje dziecko!!! Normalnie wrzeszczy jak tylko widzi wozek!!)

Nie wiem juz, czy ja jakas ulomna matka jestem? wlasnym dzieckiem sie nie potrafie zajac? ale z drugiej strony - raczej nie klamala, bo jakby sie zachowywal tak ja ze mna na codzien sie zachowuje to by w zyciu tej chalupy nie wysprzatala.

[emoji879][emoji879][emoji879][emoji879]a, co jest ze mna nie tak? az pozalowalam wczoraj wieczorem ze przedluzalam ten macierzynski, moze trzeba bylo pojsc do pracy, tam przynajmniej jestem świetna w tym, co robię :/
Może jej nie lubi i nie chciał na nią patrzec? Nic nie robisz źle!
Cytat:
Napisane przez Petit_Papillon Pokaż wiadomość
Agniesia czytałam ten artykuł pare dni temu, ale nie dajmy sie zwariować. Nie mysle o tym, ze cos sie stanie małemu. Wystarczy, ze przed szczepieniami sie naczytałam i poszłam z sercem pod gardłem, cała w stresie.
Ja też wolę nie czytać, później człowiek.sie tylko stresuje.
Cytat:
Napisane przez Petit_Papillon Pokaż wiadomość
30, bo 50 jest chyba od pół roku, wiec jeszcze nie dla nas

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

My tego używamy https://bebito.pl/kosmetyki-2/ziajka...SABEgLRUvD_BwE

A tu 50+ https://bebito.pl/kosmetyki-2/ziajka...iABEgIS2PD_BwE
Petit, wydaje mi się że dla takich maluchów lepiej wyższy filtr.

My mamy dermedic baby

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Demeter_ jest offline Zgłoś do moderatora