Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy lutowe 2018 cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-05-10, 12:47   #1200
Hadise
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3 638
Dot.: Mamy lutowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez figa84 Pokaż wiadomość
Zdradzić Ci tajemnicę? Dzieci tak po prostu mają! Tu nie ma się czego doszukiwać, przy rodzicach można więcej i wiedzą to już takie maluchy. Po co mu było tracić energię przy teściowej, lepiej było przespać i poczekać na mamę Ja nigdy nie zapomnę jak nam córka dawała popalić w weekendy, a jak trzeba było zostawić na kilka h w sb z teściowa to potrafiła przespać 4h (a nie spała już ani w żłobku, ani w domu przy nas ).





A ja nie wiem co bym zrobiła. Z jednej strony ok, małe dziecko, a z drugiej komunię ma się raz w życiu, chrzestną również jedną.



To i tak dobrze, że zapisali... w niejednym miejscu Ci powiedzą, że nie ma zapisów na przyszły rok a jak ruszają to stoisz w kilku godzinnej kolejce...



Szczerze mówiąc to nie rozumiem takich tekstów i nawet nie wiem skąd one się biorą... Nikt tu nic złego nie napisał, zwykła dyskusja a tu taki kwiatek... To co o filtrach już też nie można pisać, żeby się ktoś nie poczuł urażony? To o czym można pisać, żeby było bezpiecznie i nikomu się nie pomyślało "może jestem beznadziejną matką"?
I wiem, że piszę teraz w niemiły sposób, ale serio szczęka mi teraz opadła...

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------



Ja zawsze przed 1 otwarciem leku czytam ulotkę i informację na opakowaniu. Po otwarciu zapisuje na opakowaniu datę otwarcia i datę do kiedy mogę używać, jeśli jest takowa informacja.
Właśnie z drugiej strony szkoda mojej chrześnicy, bo będzie zawiedziona kurcze akurat w ten weekend nie będzie mojej mamy tak może by dali radę z małym że 3h zostać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hadise jest offline Zgłoś do moderatora