Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Miranda Kerr i inne tematy część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-07, 20:40   #1539
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Heej. Czy ktoś jeszcze poza mną tak mocno odczuwa jakieś złe fluidy od kilku dni?



Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
Dobry wieczór.
Niestety nadciąga zimno. Brrr.
Dziwna ta pogoda. Już nosiłam czapkę i rękawiczki, potem było ciepło, a teraz już sama nie wiem, co czuję rano na dworze.

Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
Bardzo apetycznie wyglądają te ciasteczka My z córką upiekłyśmy dziś te paluchy wiedźmy. Hehe, wizualnie wyglądają bardzo ciekawie. Te paznokcie z migdałów... w czwartek Młoda będzie częstować nimi klasę
Jak wyszły ciasteczka? Masz jakieś foto?

Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
Tak
Ostatnio popatrzyłam na swoje półki w łazience i stwierdziłam, że aktualnie większość moich ulubionych kosmetyków to produkty polskich firm. Glinkowa pasta myjąca, tonik, serum ślimakowe, drugie serum anti-aging, krem na noc firmy Ava i jeszcze szampon micelarny z bazylią. Do tego uwielbiam i regularnie kupuję żele pod prysznic O'Herbal, które też są z Elfy Już niedługo Black Friday. Powoli szykuję sobie listę zakupów. Polujecie na coś przy okazji BF?
100 lat, Cat. Niech się spełnią wszystkie Twoje marzenia i plany.


Ja też mam coraz więcej kosmetyków polskich firm. W pierwszej kolejności sprawdzam, czy dana firma jest cruelty-free (chociaż bardzo trudno znaleźć jednoznaczną odpowiedź w tej kwestii). Potem, czy skład jest obiecujący. Nasze polskie kosmetyki są naprawdę coraz lepsze.



Na BF pewnie nie doczekam z zakupami wszystko, czego potrzebuję, jest mi zwykle nagle i pilnie potrzebne. A jak nie, to znaczy, że tego wcale nie potrzebuję. Teraz np. zepsuł mi się ręczny blender, ale nie czekałam na BF, kupiłam kolejny dzisiaj, bo używam tego sprzętu niemal codziennie do czegoś.

Na pewno coś jednak upoluję na prezenty świąteczne, może coś z książek i kosmetyków.



A propos książek: znacie Dostatek Michaela Crummeya? Ta książka jest tak niesamowita, tak jednocześnie odpychająca i magnetyczna, że po prostu czułam się jak uczestnik... Polecam z całego serca, jedna z najlepszych książek, jakie kiedykolwiek czytałam.
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/173279/dostatek


Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Może coś z Tous ale nie wiem, czy coś będzie ciekawego.
Tak kocham wszelką biżuterię, ale jakoś Tous zupełnie do mnie nie przemawia. Sama bym sobie kupiła coś do kolekcji biżuteryjnej, skoro już o tym mowa, ale już mi się błyskotki wysypują z pudełeczek i puzderek. Straszny nałóg.
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując