Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Miranda Kerr i inne tematy część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-08, 13:02   #1541
Cat Lover
Zadomowienie
 
Avatar Cat Lover
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Dzień dobry!



Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Heej. Czy ktoś jeszcze poza mną tak mocno odczuwa jakieś złe fluidy od kilku dni?
Akurat ten tydzień mam całkiem dobry, za to poprzedni był słaby i nerwowy.



Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Dziwna ta pogoda. Już nosiłam czapkę i rękawiczki, potem było ciepło, a teraz już sama nie wiem, co czuję rano na dworze.

Póki jest powyżej zera, nie narzekam Oby tak dalej.



Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Jak wyszły ciasteczka? Masz jakieś foto?

Ciasteczka wyszły świetnie, mimo, że piekłyśmy je pierwszy raz. Zrobiły furorę w klasie córki! Te paznokcie z migdałów robiły całą robotę; ciasteczka-paluchy wyglądały naprawdę realistycznie i przez to dość obrzydliwie Zdjęcia nie zrobiłam Zrobię za rok



Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
100 lat, Cat.
Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Niech się spełnią wszystkie Twoje marzenia i plany.
Bardzo dziękuję!



Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Ja też mam coraz więcej kosmetyków polskich firm. W pierwszej kolejności sprawdzam, czy dana firma jest cruelty-free (chociaż bardzo trudno znaleźć jednoznaczną odpowiedź w tej kwestii). Potem, czy skład jest obiecujący. Nasze polskie kosmetyki są naprawdę coraz lepsze.
Tak, Elfa, Ava, Lirene mają naprawdę bardzo dobre składy


Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Na BF pewnie nie doczekam z zakupami wszystko, czego potrzebuję, jest mi zwykle nagle i pilnie potrzebne. A jak nie, to znaczy, że tego wcale nie potrzebuję. Teraz np. zepsuł mi się ręczny blender, ale nie czekałam na BF, kupiłam kolejny dzisiaj, bo używam tego sprzętu niemal codziennie do czegoś.

Na pewno coś jednak upoluję na prezenty świąteczne, może coś z książek i kosmetyków.

To prawda, jak coś jest potrzebne tu i zaraz, to nie ma jak czekać do promocji, choć ja zwykle kupuję pojedyncze kosmetyki poza promocjami, a gdy zdarza się dobry rabat, to kupuję hurtem


Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
A propos książek: znacie Dostatek Michaela Crummeya? Ta książka jest tak niesamowita, tak jednocześnie odpychająca i magnetyczna, że po prostu czułam się jak uczestnik... Polecam z całego serca, jedna z najlepszych książek, jakie kiedykolwiek czytałam.
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/173279/dostatek

Dzięki za polecenie. Właśnie szukam inspiracji na prezenty. Myślę, że tę książkę kupię dla mamy pod choinkę Jak masz coś jeszcze do polecenia, to chętnie poczytam.



Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Tak kocham wszelką biżuterię, ale jakoś Tous zupełnie do mnie nie przemawia. Sama bym sobie kupiła coś do kolekcji biżuteryjnej, skoro już o tym mowa, ale już mi się błyskotki wysypują z pudełeczek i puzderek. Straszny nałóg.
Nie mam pojęcia, co mi się stało, że biżuteria mogłaby dla mnie nie istnieć. I tak już mam od lat. W lato kupiłam z 3 pary kolczyków i teraz pewnie długo, długo nic nie kupię. Jest to trochę dziwne, bo jestem estetką, lubię patrzeć na ładne rzeczy i otaczać się nimi, ale z biżuterią mi nie po drodze.
Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Teo, ja może nie wyczuwam, bo moim postanowieniem na listopad jest bycie oazą spokoju i opanowania. W pracy w poniedziałek popłakała się jedna koleżanka, we wtorek druga, ale pracowała chlipiąc nad biurkiem. To nie dla mnie...

Tous też do mnie nie przemawiał- do czasu... Ale też nie wszystko mi się podoba, nie wszystko też ma akceptowalną cenę... Zamówiłam sobie w Tous kolczyki z myślą, że może kupię je na black friday z jakąś zniżką
A jak oceniasz jakość tej biżuterii? Kiedyś weszłam na wątek Tous i dziewczyny pisały coś, że złoto się ściera...?



A propos świąt, to mam powtórkę z zeszłego roku: zostało 1,5 miesiąca, a ja nie mam jeszcze NIC. Nie cierpię kupować na ostatnią chwilę. Kupujecie prezenty głównie online czy stacjonarnie?
Cat Lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując