Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Miranda Kerr i inne tematy część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-08, 17:01   #1542
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
Dzień dobry!




Akurat ten tydzień mam całkiem dobry, za to poprzedni był słaby i nerwowy.






Póki jest powyżej zera, nie narzekam Oby tak dalej.






Ciasteczka wyszły świetnie, mimo, że piekłyśmy je pierwszy raz. Zrobiły furorę w klasie córki! Te paznokcie z migdałów robiły całą robotę; ciasteczka-paluchy wyglądały naprawdę realistycznie i przez to dość obrzydliwie Zdjęcia nie zrobiłam Zrobię za rok



[COLOR=DarkOrchid][COLOR=Black]
Bardzo dziękuję!




Tak, Elfa, Ava, Lirene mają naprawdę bardzo dobre składy





To prawda, jak coś jest potrzebne tu i zaraz, to nie ma jak czekać do promocji, choć ja zwykle kupuję pojedyncze kosmetyki poza promocjami, a gdy zdarza się dobry rabat, to kupuję hurtem





Dzięki za polecenie. Właśnie szukam inspiracji na prezenty. Myślę, że tę książkę kupię dla mamy pod choinkę Jak masz coś jeszcze do polecenia, to chętnie poczytam.




Nie mam pojęcia, co mi się stało, że biżuteria mogłaby dla mnie nie istnieć. I tak już mam od lat. W lato kupiłam z 3 pary kolczyków i teraz pewnie długo, długo nic nie kupię. Jest to trochę dziwne, bo jestem estetką, lubię patrzeć na ładne rzeczy i otaczać się nimi, ale z biżuterią mi nie po drodze.

A jak oceniasz jakość tej biżuterii? Kiedyś weszłam na wątek Tous i dziewczyny pisały coś, że złoto się ściera...?



A propos świąt, to mam powtórkę z zeszłego roku: zostało 1,5 miesiąca, a ja nie mam jeszcze NIC. Nie cierpię kupować na ostatnią chwilę. Kupujecie prezenty głównie online czy stacjonarnie?
Mnie się nic nie sciera, ale ja też biżuterię wymieniam- codziennie noszę coś innego. I nie ubieram jej po domu ani do żadnych "prac".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując