Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Miranda Kerr i inne tematy część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-11, 08:56   #1544
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

hej! 🌫️🌧️

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Teo, ja może nie wyczuwam, bo moim postanowieniem na listopad jest bycie oazą spokoju i opanowania. W pracy w poniedziałek popłakała się jedna koleżanka, we wtorek druga, ale pracowała chlipiąc nad biurkiem. To nie dla mnie...
Co za bardzo dobre postanowienie, chyba powinnam też coś takiego sobie postanowić.

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Tous też do mnie nie przemawiał- do czasu... Ale też nie wszystko mi się podoba, nie wszystko też ma akceptowalną cenę... Zamówiłam sobie w Tous kolczyki z myślą, że może kupię je na black friday z jakąś zniżką
A jakie to kolczyki, pokażesz?


Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
Akurat ten tydzień mam całkiem dobry, za to poprzedni był słaby i nerwowy.
Ja już marzę o grudniu, nie tylko dlatego, że jedziemy na urlop. Grudzień to już czas oczekiwania na święta, które uwielbiam. Jestem pradziwym świątecznym freakiem.

Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
Ciasteczka wyszły świetnie, mimo, że piekłyśmy je pierwszy raz. Zrobiły furorę w klasie córki! Te paznokcie z migdałów robiły całą robotę; ciasteczka-paluchy wyglądały naprawdę realistycznie i przez to dość obrzydliwie Zdjęcia nie zrobiłam Zrobię za rok
Nie ma to jak mieć zdolną mamę, która w imieniu córki zarobi dla niej kilka punktów w klasie.


Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
Dzięki za polecenie. Właśnie szukam inspiracji na prezenty. Myślę, że tę książkę kupię dla mamy pod choinkę Jak masz coś jeszcze do polecenia, to chętnie poczytam.
Tak na szybko na pewno dwie powieści Donny Tartt, Szczygieł i Tajemna Historia. Ale Ty już chyba je czytałaś?


No i dla miłośnika podróży, zagadek i mrocznego klimatu: Terror Dana Simmonsa.


Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia, co mi się stało, że biżuteria mogłaby dla mnie nie istnieć. I tak już mam od lat. W lato kupiłam z 3 pary kolczyków i teraz pewnie długo, długo nic nie kupię. Jest to trochę dziwne, bo jestem estetką, lubię patrzeć na ładne rzeczy i otaczać się nimi, ale z biżuterią mi nie po drodze.

A jak oceniasz jakość tej biżuterii? Kiedyś weszłam na wątek Tous i dziewczyny pisały coś, że złoto się ściera...?
Chyba zawsze złoto się ściera, jeśli biżuteria jest tylko pozłacana.


Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
A propos świąt, to mam powtórkę z zeszłego roku: zostało 1,5 miesiąca, a ja nie mam jeszcze NIC. Nie cierpię kupować na ostatnią chwilę. Kupujecie prezenty głównie online czy stacjonarnie?
Ja kupuję zdecydowanie online, ew. pojedyncze drobiazgi dokupuję w sklepach. Ja mam już prawie wszystko

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Mnie sie bizuteria Tous podoba, ale niestety w Australii nie jest dostepna, a zamawiac online nie chce (zreszta nawet nie wiem, czy wysylaja tutaj), bo wolalabym obejrzec i pomacac przed zakupem.
O widzisz, a ja myślałam, że to globalna już marka. Na żywo akurat Tousowi się nigdy nie przyglądałam.
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując