Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Miranda Kerr i inne tematy część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-14, 18:55   #1554
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Kto mi odda jedną godzinę jasności więcej?

Jak ja nienawidzę zmiany czasu na zimowy, to brak słów.


Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Spora czesc europejskich/brytyjskich marek nie jest w Australii dostepna.
Nie ma takich sklepow, jak Tous, KappAhl, Topshop, Liu Jo, Coccinelle (poza malutkim asortymentem w jednej sieciowce), Massimo Dutti (z Inditexu jest tylko Zara, ale maja tu malo sklepow), Pinko.
Za to Inglot ma swoje wyspy w centrach handlowych i jest tez w niektorych sieciowkach, mozna tez dostac stacjonarnie w duzych sklepach z meblami, dekoracjami i wyposazeniem domu szklo Krosno.
A to ciekawe, myślałam, że tylko w PL brakuje wielu globalnych marek.
Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
No ja pamietam, ze na przelomie podstawowki i gimnazjum Inglota sie kupowalo hurtowo niemalze, mialam milion kolorow cieni, to bylo w latach 2001-2003 i wtedy te kosmetyki kosztowaly grosze, tak samo lakiery do paznokci. Pare lat pozniej na studiach sie dosc mocno zdziwilam, bo ceny byly o jakies 30% wyzsze, a teraz nie mam pojecia, jakie moga byc ceny, bo od ponad dekady zadnego Inglota nie kupowalam
Jedną z niezłych zasad strategii rozwoju przy bardzo tanich produktach jest ... podniesienie ceny. Nikt poważnie na dłuższą metę nie traktuje "śmieciowych" cen i co ciekawe, ten sam produkt lepiej się może sprzedać za nawet sporo więcej. Inglot musiał przed ekspansją podnieść ceny, w przeciwnym razie mógłby to być klasyczny 'strzał w kolano'.
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując