Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Miranda Kerr i inne tematy część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-15, 13:00   #1560
Cat Lover
Zadomowienie
 
Avatar Cat Lover
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość

Ja już marzę o grudniu, nie tylko dlatego, że jedziemy na urlop. Grudzień to już czas oczekiwania na święta, które uwielbiam. Jestem pradziwym świątecznym freakiem.

Gdzie tym razem wybywacie?

Jak zwykle o tej porze ciężko mi się powstrzymać od kupowania ozdób świątecznych. Kilka tygodni temu byłam twarda i nie kupiłam ślicznych ozdób z TK Maxx i oczywiście potem żałowałam


Kasztanko, w Australii macie TK Maxx?



Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Nie ma to jak mieć zdolną mamę, która w imieniu córki zarobi dla niej kilka punktów w klasie.

Prawda?



Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Tak na szybko na pewno dwie powieści Donny Tartt, Szczygieł i Tajemna Historia. Ale Ty już chyba je czytałaś?

Tak, te już czytałyśmy z mamą.


Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
No i dla miłośnika podróży, zagadek i mrocznego klimatu: Terror Dana Simmonsa.
Tę też czytałam po Twojej rekomendacji


Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Ja kupuję zdecydowanie online, ew. pojedyncze drobiazgi dokupuję w sklepach. Ja mam już prawie wszystko

Zazdroszczę. Ja jestem jakoś fatalnie zorganizowana pod tym względem.


Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy to ma zwiazek z tym, ze Australia jest tak daleko od wszystkiego, w marketach tez 99% produktow spozywczych to tutejsze "Aussie grown", pod tym wzgledem bardzo patriotyczny kraj

Kobiecy styl lubie bardzo, zawsze sie smieje, ze mam tylko jedna pare dzinsow i nawet nie mam pojecia, gdzie one moga byc, bo nie nosze takich rzeczy, sportowe ubrania poza silownia to kompletnie nie moj styl.

Sukienke pokaz

To ja wręcz przeciwnie. Z reguły wybieram spodnie i jeansy, do tego marynarki/koszule/sweterki kaszmirowe. Choć, gdy wymaga tego okazja, mogę założyć kieckę. No i oczywiście latem, gdy jest 30 stopni, to też wybiorę sukienkę (lub luźne lniane spodnie).

Edytowane przez Cat Lover
Czas edycji: 2019-11-15 o 13:01
Cat Lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując