Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy mój chłopak ma rację?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-04-16, 12:28   #7
Nunka97
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 16
Dot.: Czy mój chłopak ma rację?

Dzięki za wszystkie odpowiedzi. Widzę, że większość osób nie podziela mojego zdania. A więc, nie chodzi mi tylko, że jeżdżę tam po to, by pomagać rodzinie. Ogólnie mam też potrzebę pogadać z nimi, pobyć. Zjeść z nimi obiad, iść z mamą na spacer. Tęsknię jak się nie zobaczę z nimi przynajmniej 2 x w miesiącu.
I tak było zawsze, już od początku związku, nigdy tego nie ukrywałam, że jestem blisko związana z rodziną.
Jest to też dla mnie niesprawiedliwe, bo chłopak nie widzi tego, że on jednak widuje się ze swoimi rodzicami, czasami przejeżdża obok ich domu i wjedzie do nich, czasami ma im coś podwieźć, pomoc teściowi przy samochodzie, czasami oni dzwonią żebyśmy wpadli na kawę albo czy mogą wpaść do nas. A ja ze swoją rodziną najlepiej żebym widywała się od święta.

A o co konkretnie ma pretensje? Musiałabym o to spytać, wydaje mi się że bardziej ma problem o to, że nie ma mnie wtedy przez te 2 dni w mieszkaniu niż o to, że kontaktuję się ze swoją rodziną. Dodam, że takie były moje kontakty z rodziną od początku, zawsze często jeździłam do domu rodzinnego i nie ukrywałam tego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Nunka97
Czas edycji: 2021-04-16 o 12:32
Nunka97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując