Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy mój chłopak ma rację?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-04-16, 15:12   #28
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Czy mój chłopak ma rację?

Cytat:
Napisane przez Nimve Pokaż wiadomość
Ja bym z Tobą zwariowała, gdybym była Twoim partnerem. Nie wyobrażam sobie, że mój facet co drugi weekend jedzie do mamy. Przeważnie pon-pt, są raczej wyjęte z życiorysu, jest praca, szkoła, obowiązki, na pełen luz można sobie pozwolić dopiero w weekend. Gdybym połowę tego wolnego czasu musiała siedzieć sama, mimo, że wolałabym to inaczej rozplanować, to byłabym ostro wkurzona.

Z drugiej strony Ciebie też rozumiem, nie pozbędziesz się swojej potrzeby spędzania tego czasu z mamą i dziadkiem. Tak masz, tak potrzebujesz i już.

Nikt tu nie ma większej racji, nie dobraliście się pod tym względem. Współczuję sytuacji, bo tutaj nawet kompromis za bardzo tego nie rozwiązuje. Zawsze ktoś się będzie irytował. Może chłopakowi byłoby łatwiej to przełknąć, gdybyś bardziej dała mu odczuć, że Twój dom i centrum życia jest z nim, a nie u mamy. Teksty, że jedziesz do domu, czyli TAM, są w tej sytuacji absolutnie nie na miejscu.

Dobrze napisane.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując