Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mam 25 lat i nigdy nikt się mną nie interesował
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-04-18, 20:22   #85
Yato2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 53
Dot.: Mam 25 lat i nigdy nikt się mną nie interesował

Cytat:
aha, i są mężczyźni uwielbiający kobiety z ciałkiem, więc to akurat żaden argument przeciwko uprawianiu seksu i pokazywaniu nago własnego ciała, jakiekolwiek by mało idealne było.
Nawet po rozłożeniu tłuszczu widać, że po prostu lubię pożreć porcję dla dwóch. Żeby komuś podobał się efekt niepanowania nad sobą i nienaturalnego przeżerania się, to już się kojarzy z feederyzmem. Mam mu wmawiać, że jem jak ptaszek i nie wiem skąd to się wzięło?

@Mawis - a nawet jeśli przyjąć, że to tylko kwaśne winogrona. Chcąc seksu, tylko bym się skrzywdziła i to jest pewne.
Mam DWADZIEŚCIA PIĘĆ lat.
Nigdy nikt nie wykazał mną zainteresowania.
Nie jestem głupiutką nastką, która myśli, że będzie starą panną, bo zaraz osiemnastka stuknie.
Moje przekonanie, że nie mam na to szans, jest oparte na racjonalnym podłożu.

Cytat:
Tutaj musiałby wkroczyć psycholog, seksuolog, może nawet psychiatra, terapia i dopiero szukanie partnera, który będzie odpowiadał rzeczywistym, rozpoznanym potrzebom, ale już bez zaburzonej otoczki.

Wywalę kasę na psychologa, seksuologa, psychiatrę, a później i tak mnie nikt nie będzie chciał. Super deal.


Cytat:
Ludzie to nie są rzeczy które wykorzystujesz jak Ci się podoba, i mydlisz im oczy uprawnieniem seksu żeby "mieć związek". Po co w ogóle Ty chcesz z kimś być?
Pomijając seks, intencje mam czyste. Wzajemne wsparcie, spędzanie ze sobą czasu, przeżywanie codzienności, wypisywałam wszystko na 2giej stronie.

Cytat:
Nie znajdziesz partnera, bo musiałabyś się leczyć, ale nie będziesz się leczyć, bo nie masz partnera.
Nie miałam powodzenia ZANIM jeszcze zaczęłam tak myśleć.


Cytat:
To że seks jest potrzebą nie znaczy że single codziennie są w krzywdzie suchoty lub że muszą się zmuszać do losowych niezabezpieczonych stosunków więc wielkie wtf

To forum wyjechało z seksem na tinder xd


Cytat:
Jak trochę zgłodniałaś i chcesz czegoś nowego to spokojnie szukasz restauracji czy chuć gna cię o 3 w nocy bez zabezpieczenia do najobskurniejszego kebaba i jesz nie dość że brudnymi rękami to jeszcze pomimo że widzisz że ktoś ci napluł do środka?
to raczej sytuacja, że i tak nie stać Cię na jedzenie.

Edytowane przez Yato2
Czas edycji: 2021-04-18 o 20:24
Yato2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując