Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mam 25 lat i nigdy nikt się mną nie interesował
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-04-24, 10:56   #239
Imraa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 710
Dot.: Mam 25 lat i nigdy nikt się mną nie interesował

Cytat:
Napisane przez Yato2 Pokaż wiadomość

Dobrze. Czy mogę prosić o przykłady, co jest tak wulgarne (pomijając już "bolca", wiem)? Robię co mogę, żeby dopasować słownictwo do norm społecznych, ale mi po prostu nie wychodzi. Już któraś osoba to zauważa.
Co do ginekologa - też z ciekawości, dlaczego byłby mi on bardziej potrzebny niż kardiolog, podolog, ortopeda (tu wymieniamy lekarzy od każdej części ciała z osobna od specjalizacji, gdzie nie mam żadnych problemów zdrowotnych)? Pytam, bo kilka razy się natknełam na opinie, że kobieta powinna co jakiś czas chodzić do ginekologa "bo tak". To z jakichś specyficznych przyczyn czy że powinno się raz na jakiś czas badać całościowo?
BTW. raz byłam u ginekologa-endokrynologa, bo mam zryte nadnercza, sam endokrynolog sobie nie radził, a ten gin-endo jest bardzo ceniony. Cytologii nie dał rady zrobić, z reszty wizyty odmawiam zeznań.
Z domu nie mam żadnych doświadczeń negatywnych z seksem. Rodzice nie piętnowali, nie zachęcali też, nie było chorej atmosfery.
Już ktoś poniżej to napisał. Strasznie razi Twoja wręcz agresywna postawa względem współżycia. Mężczyznę przedstawiasz jako posiadacza "bolca", który chce się zaspokoić wkładaniem go w ciało kobiety, zaś Ciebie mdli na samą myśl. Można ubrać to w inne słowa. Czasami nawet nie chodzi o użycie konkretnego wyrazu, po prostu Twoje wypowiedzi są w odpychającym tonie.
W słowniku polskim istnieje takie słowo jak penis, seks, współżycie czy stosunek.

Co do ginekologa, to wiele chorób nie daje od razu objawów, a szybkie wykrycie patologii może uratować życie. Torbiele jajnika, mięśniaki, nie mówiąc o nowotworze. Profilaktyka jest niezwykle ważna. Mamy XXI wiek, tyle się o tym mówi. Ośrodki wysyłają zaproszenia na darmową cytologię czy mammografię (moja mama korzysta), a dziewczyna w wieku 25 lat pyta się po co chodzić do ginekologa...:c onfused:
__________________
"Osculum proditione mortiferum est..."

ex-aparatka
19.10.12-23.12.14

Imraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując