Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-09, 12:19   #3255
aga019
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 708
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez majeczka0123 Pokaż wiadomość
Kamila jak 450 gram w miesiac właśnie mieści sie w normie. Moze ona po prostu bedzie zgrabną drobną dziewczynką, a moja pulpetem. Przeciez to tez zalezy od budowy dziecka.



Moja za to głowki nie chce podnosić za bardzo a skonczyla 8 tygodni, raz jej sie udało podniesc wysoko na 2-3 sekundy a tak ledwo co. Zgłaszalam naszej pediatrze ale ona głównie sie skupia ma mojej diecie no mała ma zmiany na skorze. Dlatego pojde prywatnie do innej i moze zmienie jej przychodnie
Jeszcze ma czas, u nas 13 tydzień idzie i mały na krótko podnosi głowę i mamy wizytę u neurologa za tydzień. Pediatra mówiła że ma jeszcze chwilę na opanowanie tego ale woli żeby specjalista go obejrzał. Pewnie jakieś ćwiczenia u fizjoterapeuty dostaniemy. Wolałam tego uniknąć ale chyba nie mamy wyjścia. Ćwiczcie [emoji846]
Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Haha jaka fajna [emoji7]

Moja Daga chyba wiedziała już rano dokąd idziemy [emoji87] takie miny cała drogę strzelała [emoji1787]Załącznik 7694033

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Słodziak [emoji3]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aga019 jest offline Zgłoś do moderatora