Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-12, 19:47   #1862
MariaFrancesca
Wtajemniczenie

Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez polny_mak Pokaż wiadomość
W sumie to mogą pytać o wszystko o obowiązki w poprzedniej pracy, co robisz w czasie wolnym, czy lubisz pracować w grupie, czy indywidualnie, co wiesz o firmie itd. Powodzenia

Wymęczyłam dziś wysłanie 2 cv W ogóle to mam koszmarny dzień, fatalnie się czuję, więc trochę odpuściłam wysyłkę, ale jak tak teraz przeglądam, to "bida z nędzą".

W ogóle to mam rozmowę w tym tyg. i już się strasznie boję. Nie mam już sił chodzić na rozmowy. Idą mi zdecydowanie gorzej niż na samym początku. Ile jeszcze mogę szukać, ja [emoji879][emoji879][emoji879][emoji879][emoji879][emoji879][emoji879]e.
Cytat:
Napisane przez Kafkazmlekiem Pokaż wiadomość
Mnie po angielsku pytali też o sukcesy i porażki, dlaczego chcę w danej firmie pracować, gdzie się widzę za kilka lat, opowiedzieć o swojej ostatniej podróży

Stotek chyba opija sukces, skoro się nie odzywa
Te wszystkie pytania na poziom B1? B2 i wyżej to rozumiem, ale w B1 to albo się za mocno oceniam albo się za dużo zapomniałam.

Polny_mak rozumiem Twoją frustrację, jest zrozumiała. Postaraj się może jakoś wyluzować, chociaż doskonale wiem, że łatwo się mówi. Powodzenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest teraz online   Odpowiedz cytując