Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zmniejszenie piersi cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-01-26, 20:08   #4513
carca
Raczkowanie
 
Avatar carca
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 133
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dziękuję za odpowiedź Biust odziedziczyłam duży po mamie i po prababci. Zazdroszczę tym kobietom, co mają miseczkę C lub D. To moje marzenie :-( Pracuję jako lektorka języka obcego i prowadzę wykłady w różnych firmach z pracownikami korporacji. Mam wrażenie moi kursanci płci męskiej bardziej koncentrują się na moim biuście niż na zajęciach, a po skończonej lekcji często mnie zagadują, udając zainteresowanie przedmiotem A ja muszę być dla nich miła i udawać, że nie widzę, że patrzą mi się na biust

Latem miałam niezbyt miłą sytuację w metrze. Dwóch facetów (typu Sebix) gdy spojrzało na mój biust, to zaczęli się śmiać :-( Oczywiście się nie przejęłam tymi ''dresami'', no bo wiadomo, ale miłe to nie było.

A ile taka operacja kosztuje na przykład w Warszawie? Więcej niż 13/15.000?

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Cytat:
Napisane przez toficzek82 Pokaż wiadomość
Ja w sumie myślałam o tym od dawna ale wcześniej bardziej się bałam samej operacji. W międzyczasie urodziłam dwójkę dzieci, teraz mam 37 lat i na samą myśl bierze mnie kur... ca, nienawidzę kupować ciuchów, spodnie mam roz.38 a gora szkoda gadac��mam zamiar iść prywatnie, wezmę pożyczkę w pracy i na prawdę jestem już zdecydowana i zdesperowana. Pierwsza konsultacje mam w lutym, dość mocno się stresuje sama operacja ale już postanowione. Nie wiem czy różne badania krwi typu grupa itp. robić przed konsultacja? Usg i te sprawy? Szczepienie na żółtaczkę? Chyba po prostu pojadę na wizytę i zapytam, doślę mailem może...

Ja mam spodnie rozmiaru 32/34. A góra 38. Koszule nawet 40. Jestem bardzo niska i drobna, więc te piersi nie pasują do mnie :-(

Edytowane przez carca
Czas edycji: 2020-01-26 o 20:14
carca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując