Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czekające na oświadczyny i te, które się z nami doczekały, część XXIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-02-19, 14:30   #64
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które się z nami doczekały, część XXIII

Cytat:
Napisane przez gothka152 Pokaż wiadomość
Felcia, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! (Ty bezalkoholowe ) Zdrówka dla Ciebie i maleństwa i spełnienia marzeń w roli żony i mamy!
Cytat:
Napisane przez asik1503 Pokaż wiadomość
Felcia spełnienia marzeń, zdrowia, spokojnej ciąży i cudownego ślubu
Cytat:
Napisane przez brianstorm Pokaż wiadomość
Mnie ostatnio Tż rozwalił, gdy go podpytałam czy planuje jakoś wybadać mój gust co do pierścionka, czy będzie się kierował na wyczucie, a on na to: "ale przecież pierścionki wyglądają tak samo" Nie wiem, czy to był słaby blef z jego strony, czy dla niego rzeczywiście tylko jeden typ pierścionka może ujść za zaręczynowy No bo już bez przesady, ja nie interesuję się autami, ale jednak widzę jakieś różnice w wyglądzie między konkretnymi modelami, to on jak nie interesuje się biżuterią jednak też powinien zauważyć, że nie wszystkie pierścionki są złote i mają jeden diamencik [emoji14]
Feli, wszystkiego najlepszego!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję!

Brianstorm, może on rzeczywiście myśli, że na zaręczyny tylko klasyka z jednym oczkiem.


Cytat:
Napisane przez wiki977 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zdecydowałam się ostatecznie na ten model, wg mnie klasyczny zaręczynowy, choć korciły mnie z większą ilością kamieni, ale nie chciałam stawiać tż w kłopocie jeśli chodzi o finanse. https://savicki.pl/1282-pierscionek-...avicki#photo=1
Bardzo ładny.
Gdyby był w żółtym złocie, to bym brała.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora