Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Parafiniarka..
Wątek: Parafiniarka..
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-15, 17:22   #12
gym
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 33
Dot.: Parafiniarka..

Cytat:
Napisane przez ...:::oblabobla:::... Pokaż wiadomość
Oczywiście jest jeden warunek tego, żeby zabieg był przyjemny:

osoba która go wykonuje, wie co robi i nie odstawia fuszerki


witam ponownie

No własnie dlaczego tak trudno znalezc kosmetyczki które wiedza co robią! korzystałam juz tylu salonow w poznaniu i ciagle szukam naprawde dobrego, zawsze muszi ktoś coś sp.... juz mi rece opadaj czasem. i dlatego kupiłam sobie swoja parafiniarke czasem mam wrazenie ze sama lepiej robie zabiegi niz kosmetyczki jestem trudna klijentka wiem bo wymagajaca ale przeciez gdybym chciala tak sobie tylko odswiezac np pazurki to moge to sama robic a skoro sie wybieram do gabinetu to znaczy ze chce profesjonalizmu i nie kumam dlaczego tego nie dostaje. jak jedna zrobi fajnie masaz to malowanie spie.. jak maluje fajnie to masazu nie ma, zazwyczaj chce umawiac sie na kilka zabiegow od razu bo wole jeden dzien poswiecic i miec zrobione wszystko a nie co 2 dzien cos ... ostatnia moja wizyta skonczyla sie tym ze moje palce u nog zesinialy bo po ich pomalowaniu pani kosmetyczka zajeła sie dalszymi zabiegami zostawiajac na moich palcach tą gąbke rozdzielajaca palce zbyt dlugo. nie chodzi o to ze mnie to bolało czy cos tylko o to ze cała przyjemnosc z zabiegu szlag trafił przeciez to ona jest profesjonalistka nie ja wiec sama powinna wiedziec kiedy i co usunąc .. moim zadaniem jest jak myślałam relaks i cieszenie sie z chwili dla siebie za która przecież płace do jasnej anieli.. ehhhhhhh tam mogłabym gadać o tym i gadać tyle razy juz wychodziłam z przróznych salonow i fryzjerów wkur... ze brak słow poprostu. a wystarczyłoby troszke wiecej ich fantazji..
dobra tam bo sie znowu wpieniłam .
OBLABOBLA ale tak opisałaś ten zabieg ze az sie miło czytało , gdybym pewnie trafiła do ciebie to bym nie musiała sobie parfiniarki kupować.
powiedz mi prosze jakiego kremu najlepiej uzywac pod parafine? opróćz tej kawiorowej ampulki cos jeszcze stosujesz? POZDRAWIAM
gym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując