Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-02, 07:36   #1845
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Mamy Październikowe 2019 [emoji173] cz.3

Cytat:
Napisane przez Sylwia880 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj w tym upale robilam ogrodek, tak sie zawzielam, ze 30 workow na smieci zapelnilam chwastami i całym objętym zielskiem. Dziś za to piekłam drożdżówki z serem mężowi do pracy...dostał umowę i stwierdził, że koledzy zawsze zazdroszczą jak przynosi...i patrzył jak ten kot, to się zlitowalam. 7 godzin w kuchni, 40 drożdżówek, a piekarnik mam taki, że na raz mieści się 5. Do tego jutro wizyta położnej środowiskowej, będzie sprawdzać, czy wszystko mamy i jest ok...więc wielkie sprzątanie. Starszaka dziś też ciężko zająć było...ehh. Dobrze, że ten dzień już się skończył. Jutro rano lekarz, potem wizytacja i jutro też wizyta u położnej. Strasznie dużo do ogarnięcia ostatnio, mam nadzieję, że to już wszystko. Pokoje dla obojga skończone, bawialnia na strychu czeka już tylko na montaż barierek, ubranka i wyprawka ogarnięta. Jutro pakuje torbę, bo tu już 35tc. Niby jestem na bieżąco, a mam wrażenie, że zatrzymalam się przy 20tc.


Sylwia jak po takim intensywnym dniu nie urodzisz to Twoja ładnie się zadomowiła w brzuszku


U nas też dziś chłodno, zabieram się za prasowanie ciuszkow, przynajmniej te do szpitala

---------- Dopisano o 08:36 ---------- Poprzedni post napisano o 08:32 ----------

seesunrise pytałaś o ten stanik czy coś przebija, lekko tak bo tam są dwie warstwy materiału. Jak założyć się luźna bluzę to jest ok, jak obcisła to trochę widać.
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora