Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-05-04, 18:28   #3934
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Dzięki. No to mam zagwostkę.
W Lucy to tylko 2 odcienie by wchodziły w rachubę. Light i palę olive, z czego Light pewnie bym rozcieńczała whitem a palę olive byłby za żółty/ zielonkawy?
Jeszcze jak dochodzi mocne krycie, to chyba nie jest już dla
mnie. Ale ta formuła... Ah...

Pokusiłam się i kupiłam Lirene emulsję do ciała spf 50. Na szczęście opakowanie 90ml i za połowę ceny.
Mogę powiedzieć, że stara wersja była lepsza. Nowa, nie wiem co jest z nią nie tak
Nie wchłania się całkowicie ( nakładam przepisową ilość ), lekko świeci, ale to jest do przebaczenia.
Najgorsze jest to że mocno szczypie w oczy, przy starej wersji tak nie miałam. Nawet jak nie nałożę pod oczy to czuję "opary". I dalej szczypie i łzawi. Niestety kończy się to zmyciem filtra i makijażu oczu. Mam wrażenie, że ten filtr jakoś osiada na rzęsach. Dawno tak nie miałam.

Muszę się zastanowić czy kupować krem Lirene spf 50, po tej porażce jakoś mi się odechciało.
Jedyny plus to to, że zużyję emulsję na ramiona. I prawdopodobnie pożegnam się z Lirene.


EMulsje do ciala w moim odczuciu sa bardziej okluzyjne i tłustawe niż te przeznaczone do twarzy.


Mowie Ci, kup ten hydrolipidowy z Lirene na probe. On nie szcyzpie w oczy, bo ja mam ultrawrazliwe oczy i nic mi się nie dzieje.

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Być może będę miała nowego ulubieńca-krem pod minerały (gdyby jeszcze miał inny zapach...)
La-le suflet z zieloną glinką i olejem konopnym. Dzisiaj używałam pierwszy raz i efekt bardzo na plus- po 10 godzinach tylko lekko świecił mi się nos. Noszę okulary i często miałam takie tłuste placki w miejscach, gdzie oprawka dotykała policzka, tam też ścierał się podkład, ale z tym kremem nic takiego się nie stało.
Ciekawe jak na dłuższą metę.
Nie jest to jakaś mega nawilżająca bomba, więc pewnie trzeba się bardziej przyłożyć do wieczornej pielęgnacji. Ja pod krem użyłam kompleksu na naczynka z redblockera (na policzki) i esencji nawilżającej z bratkiem z fitomedu, więc dosyć bogato jak na mnie.

Apropo pielęgnacji cery naczynkowej, jeżeli taka posiadasz to ja polecam zestaw Fitomedu do cery naczynkowej - kocanka. Mam esencje i serum, serum nie zapycha, bardzo fajnie działa na cere naczynkowa.


A ktoras z Was uzywala kremu z Annabelle? Bo ja kupiłam, ale u mnie szalu nie robi.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując