Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-06-30, 17:16   #3948
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
W tym filmiku niby sporo tego nie sypią, ale "czysty" krem idzie na twarz jako pierwszy. Może ten ich krem ma jakieś magiczne możliwości? Koniecznie daj znać, co wyjdzie z eksperymentów.

Ja dzisiaj testuję BB od veoli botanica i... już wiem czemu przerzuciłam się na proszki. Źle nie wygląda (ale na razie jestem po 4 godzinach od aplikacji), natomiast zaczyna mi się "odklejać" na czole. Mam przez to na myśli, że jak pociągnęłam palcem po czole, to zrobiła mi się taka cieniutka stróżka tego kremu, jednak podobny efekt miewam też po "cięższych" minerałach.
Mam wrażenie, że ma taką tępą formułę (w sumie jak to bb), nakładałam palcami i ciężko mi go było jakoś ładnie rozsmarować. Nakładam naprawdę malutko, nawet nie wiem, czy na całą twarz poszła mi 1/3 pompki Przy większej ilości (testowałam wczoraj jak wyjęłam paczkę z paczkomatu ) wyglądałam jakbym miała szpachlę, takie ma krycie.

Ja tego filmiku nie mogę otworzyć, ale jutro zrobie tak jak napisalas


Nie wiem czy ten krem ma jakies super właściwości. Na mnie nie zrobil wrazenia, mimo zachwytow użytkowniczek na FB. Mam mieszana cere, a odnosiłam wrazenie, ze na mojej twaryz po nalozeniu robi się taki zastgajacy i tepy i przez to mineraly nie chciały za bardzo z nim wspolpracowac, tak jakby nie miały przyczepności? I twarz nie wygladala super, mineraly brzydko schodzily. Już dużo lepiej sprawdza mi się ten z Lirene z kapka zelu HA pod mineraly.


Często wysietlaja mi się kosmetyki tej firmy, a jak składowo?


Powiem Ci, ze ja wlasnie z plynymi podkładami/bb cremami etc. mam ten problem, ze one wyswiecaja się po jakims czasie, jakos tak brzydko schodzą i zawsze cos z nimi się dzieje. Nie sa takimi dlugodzinnymi pewniakami. Niezaleznie czy sa to typowo drogeryjne czy BB kremy z naturalnymi składami. Jeszcze jako tako dawal rade ten z Fridge, ale jak były wyższe temperatury, to mimo przypudrowania nie dal rady i mega brzydko schodzil. A dla mnie jednak liczy się komfort, bo nie chce mi się w pracy latac do lusterka i patrzeć czy dobrze wyglądam


Za to proszki super mi się sprawdzają. Teraz latem przerzuciłam się znowu na LILY LOLO , w końcu kupiłam odcien odpowiedni na okres letni, bo wcześniej kombinowałam z Warm peach, ale no za blady.


Uzywam go caly czas, super sprawdza się w upaly, bardzo ladnie wygląda. Kupilam tez sobie korektor mineralny z lily LOlo i dla mnie to polaczenie rewelacja. Pod oczy, na jakies wypryski bardziej wymagające partie - nakładam korektor , na reszte twarzy podkład i cera mi się trzyma w ryzach naprawdę długo i wygląda dobrze. Nie ma efektu maski, ale jest pozakrywane wszystko, wygląda jak druga, gladka skora
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując