Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-07-05, 10:12   #3950
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
U mnie prędzej czy później wyświeca się każdy podkład, a w ekstremalne upały chodzę w ogóle bez makijażu
Co do veoli- na pewno nie jest to lekki krem bb, wbrew temu, co obiecuje producent. Ja go czułam cały dzień na twarzy, taką jakby lepkość, i naprawdę z wielką ulgą go zmyłam. Chyba muszę się zainteresować grupami sprzedażowymi i pchnąć go dalej w świat. W kwestii składu- nie pomogę, bo się nie znam Potrafię czytać tylko składy szamponów i odżywek Myślałam jeszcze o kremie pod oczy z veoli (ten magic coś tam), ale po rozczarowaniu kremem bb (moim zdaniem może byłby warty połowę tej ceny), chyba podziękuję i zostanę przy tym, co mam.

Ale spróbowałam dzisiaj mieszania podkładu z kremem. Poszedł neuty matujący i suflet z zieloną glinką z lale (ten, co tak śmierdzi, bo to z olejem konopnym) i powiem tak- super. Naprawdę jak się wymiesza niewielką ilość kremu z normalną ilością podkładu, ale miesza się pędzelkiem w wieczku, to jednak ta papka się nieźle zabarwia i bardzo gładko aplikuje. Z drugiej strony poczytałam, że trzeba znaleźć odpowiednie proporcje, bo potrafi się też mazać lub rozwarstwiać.
A jak Ci sie to trzymalo na twarzy, cos sie dzialo?

Czlowiek to tak szuka, szuka, a ja i tak stale wracam do mineralow nie szkodza cerze, wygladaja naturalnie, robia co maja robic i ja osobiscie wiecej nie ptorzebuje

Jeszcze nie testowalam tego sposobu, bo jakos nie po drodze mi ostatnio z eksperymentami, do rpacy mega szybko sie ogarniam, a weekendy mam wyjazdowe :P
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując