Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - perfumy o zapachu czystości, świeżego prania, proszku
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-07-28, 08:47   #56
agu.s
Zadomowienie
 
Avatar agu.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 063
Dot.: perfumy o zapachu czystości

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
A moze Cologne Muglera? Czytalam gdzies ze to zapach, dla ludzi ktorzy nie lubia pachniec.. bardzo neutralny dla nosa, czysty a mimo tego przyjemny. Osobiscie nie wąchalam...

opis z KWC :
Wylansowany w 2001 roku cytrusowy uniseks. Zaprojektowany dla ludzi, którzy - w zamyśle Muglera - tak naprawdę nie lubią zapachów. Inspiracją był świeża woń mydła - wspomnienie z dzieciństwa projektanta. Cologne nawiązuje do staromodnych cytrusowych wód kolońskich - jest prosty, rześki. Ma być przeciwwagą do reszty wykreowanych przez Muglera ciężkich perfum.
Nuty: bergamotka, nerola, kwiat pomarańczy, ogórek, bambus, ylang-ylang, cedr, sandałowiec, paczula, białe piżmo, oraz tajemniczy składnik "nuta S" mający nadawać całości zmysłowość i szczyptę niepokoju.
Ja miałam próbeczkę Cologne i dla mnie pachnie jak męska woda po goleniu wprawdzie delikatna, ale i tak męska i to raczej z tych używanych kiedyś przez mężczyzn. ale to moje subiektywne odczucie
agu.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując