Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - powiekszony jajnik?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-02-11, 20:03   #5
*aga
Raczkowanie
 
Avatar *aga
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 151
Dot.: powiekszony jajnik?

Cytat:
Czesc ,mi podczas badania USG stwierdzono ze jeden jajnik mam wiekszy o 7mm od drugiego.To duzo .Mam bardzo bolesne miesiaczki ,ale lekarz widocznie sie tym nie przejal.Wesz co powiem tak wizyta u jakiego kolweik lekarza ale prywatnie jest o niebo lepsza niz panstwowa wizyta.Lekarz jest milszy, zleca badania i stara sie dotzrec do rozwaizania problemu.
Ja się nie zgodzę
Chodziłam do prywatnego lekarza. Przepisał mi hormony nie wysyłając mnie na badanie krwi
Teraz chodzę do lekarza państwowego. Zrobił mi cytologię, badanie krwi. Generalnie zajął się mną fachowo, a nie jak ten prywatny, który tylko czekał kiedy "skasuje" ode mnie kolejne 60 zł. Prywatny "lekarz" przy zwykłym badaniu potrafił stwierdzić, że mam torbiel na jajniku długości 42mm- fenomen- rentgen normalnie w oczach (a w zasadzie dłoniach )

Nie można uogólniać. Ja trafiłam na dobrego lekarza w przychodni państwowej a prywatnie na człowieka prowadzącego działalność gospodarczą niewiele mająca wspólnego z leczeniem pacjęta
Ty odwrotnie.

Dlatego proponuję posłuchać opinii na temat danego lekarza i jeśli będą pozytywne udać się właśnie do niego
Pozdrawiam
__________________

*aga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując