Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problemy skórne- wątek ogólny
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-08-28, 19:01   #988
pomelo12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 3
Dot.: Problemy skórne- wątek ogólny

Od października do marca tego roku uczęszczałam na basen raz w tygodniu. Chlorowana woda przesuszała mi cerę, ale wtedy nie wiedziałam co to jest. Gdy posmarowałam twarz pewnym kremem po pierwszej wizycie to dostałam uczulenia.. Twarz piekła, swędziała, pojawiły się krostki. Pani dermatolog powiedziała, ze skóra przyzwyczaja się do wody, więc na basen chodziłam dalej i dalej miałam problemy z cera. Później doszedł mróz. Przed basenem nie miałam kłopotów z cera. Była ona idealnie nawilżona, bez wyprysków czy zaskórników. Mogłam wtedy używać wszystkich kosmetyków, pilingów i wody do mycia twarzy. Nie używałam żadnych kremów ani podkładów, bo wyglądała ślicznie. Teraz minął prawie rok, a skóra twarzy nadal piecze i swędzi.Mam czerwone miejsca w okolicy nosa i ust. Kremy łagodzą ten stan, ale tylko na jakiś czas. Stąd moje pytanie czy moja cera już zawsze będzie taka nadwrażliwa i podrażniona? Czy jest jakiś krem nawilżający, który może ją wyleczyć, a nie tylko łagodzić? Chciałabym wyleczyć skórę i odstawić kremy, które trochę zapychają mi cerę. Marze by mieć cerę śliczną i bezproblemową jak dawniej.Chciałabym by cera stała się mniej napięta i podrażniona, bo to bardzo obniża komfort mojego życia.
pomelo12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując