Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Klasyczny przydymiony - czerń i brąz
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-05, 12:11   #12
dianeee86
Zadomowienie
 
Avatar dianeee86
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 707
Dot.: Klasyczny przydymiony - czerń i brąz

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
supcio
bo wczoraj przyszła mi ta paletka i nie miałam pomysłu

Powiedz mi tylko, czy użyłaś tego wrapped up nad tym czarnym, na samej górze?
Bo nie przypuszczałam, ze on może być tak ładny!
użyłam czerni i tych dwóch brązów które są wcześniej
A tak poza tym to swietny wybór ja mam tą paletke od trzech tygodni i jestem strasznie zadowolona szczęgólnie czerń jest tak mocna i smolista że ja robię nią kreskę jak linerem możesz to zobaczyć w innym moim makijazu na MM nazywa się ,, z granatową dolna powieką'' tam jest własnie kreska na górnej powiece namalowana właśnie tym czarnym cieniem oh so special. ciesze sie że zainspirował Cię właśnie mój makijaz

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
supcio
bo wczoraj przyszła mi ta paletka i nie miałam pomysłu

Powiedz mi tylko, czy użyłaś tego wrapped up nad tym czarnym, na samej górze?
Bo nie przypuszczałam, ze on może być tak ładny!
Cytat:
Napisane przez dianeee86 Pokaż wiadomość
użyłam czerni i tych dwóch brązów które są wcześniej
A tak poza tym to swietny wybór ja mam tą paletke od trzech tygodni i jestem strasznie zadowolona szczęgólnie czerń jest tak mocna i smolista że ja robię nią kreskę jak linerem możesz to zobaczyć w innym moim makijazu na MM nazywa się ,, z granatową dolna powieką'' tam jest własnie kreska na górnej powiece namalowana właśnie tym czarnym cieniem oh so special. ciesze sie że zainspirował Cię właśnie mój makijaz
A tego wrapped używałam na siostrze i jest naprawdę ładny bardzo ciemny z takim różowo-fioletowym połyskiem podoba mi sie ten efekt
dianeee86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując