Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kto pomoże??
Wątek: kto pomoże??
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-09-15, 11:55   #8
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Re: kto pomoże??

Witam Malinko.
Masz dopiero 15 lat, Twój organizm rozwija się, a dietą 1000 kalorii na pewno mu zaszkodzisz!!
Jeśli masz stałe łącze i np. Kaze lub inny tego typu program do ściągania MP3 to polecam ściągnięcie ćwiczeń typu pilates i tae bo.Cwiczenia te wyrobią Ci kondycję i poprawią sylwetkę.Przekonałam się na własnej skórze
Co do pieczywa Wasy to lepiej zrezygnuj, lepiej jeść pieczywo razowe albo grahama.Polecam Ci picie dwa razy dziennie zielonej herbatki oraz czerwonej.Jedz dużo warzyw, ale uważaj na owoce, owszem są zdrowe ale zawierają duże ilości cukru!!.Pij wode mineralną, ogranicz słodycze i pamiętaj o śniadaniu, bez niego ani rusz. Polecam abyś wyszukała przez wyszukiwarkę artykułu pt. "Dieta Smoczka".Znajdziesz tam bardzo wiele cennych wskazówek dotyczących właściwego odżywiania się.
I cały czas pamiętaj o ruchu chodź na spacery, zamiast windy wchodź po schodach itp. Pogoda jak na razie dopisuje więc może pojeździłabyś na rowerze? Również pływanie świetnie kształtuje sylwetke.Ja w Twoim wieku byłam bardzo aktywna fizycznie (niestety z wiekiem się rozleniwiłam)i nawet przez głowe mi nie przchodziły myśli o diecie.
Pozdrawiam i wytrwałości życzę
Kamila
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując