Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - BIAŁYSTOK - poszukiwań w mieście cz. IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-13, 11:04   #3430
Kissulka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kissulka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 295
Dot.: BIAŁYSTOK - poszukiwań w mieście cz. IV.

Cytat:
Napisane przez norka93 Pokaż wiadomość
Witajcie Jakiś czas temu, dawno, pytałam o legginsy dla wyższej dziewczyny (180cm wzrostu). Nakierowano mnie na H&M, byłam, kupiłam, wyszłam. Legginsy te kosztowały wtedy 30zł, było to jakieś 2 lata temu, trzymają się do dzisiaj, oczywiście kilka dziurek się zrobiło, ale czego oczekiwać skoro nosiło się je niemal dzień w dzień "po domu". Byłam w H&Mie jakiś miesiąc temu i nie widziałam już legginsów za 30zł, ale za 40 w dodatku jakieś inne, ale myślę sobie naiwna ja, że pewnie je ulepszyli, będą lepsze, przymierzałam, nie miałam zastrzeżeń. Po tygodniu - tragedia, nie mam nawet sił by toto ochrzanić. Czy kupię gdzieś indziej legginsy dobrej jakości na wysoką osobę? Może któraś z Was kupowała na allegro i śmiało poleci? Pomóżcie, proszę
Jeśli legginsy się skulkowały lub rozciągnęły, albo mają jakąś inną wadę spowodowaną nie z Twojej winy, i jeśli masz paragon, to możesz w H&M legginsy zareklamować. Dostaniesz zwrot pieniędzy na kartę podarunkową.
Kissulka jest offline Zgłoś do moderatora