Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 59
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-24, 10:57   #196
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 59

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;87531474]Czasami nie ma nic bardziej sensownego ok północy do 3 w nocy jeżeli ktoś ma tylko naziemną tv. Ja mam tylko naziemną, bo tv z reguły nie ogląmy z TŻ-em, więc nie widzimy sensu w płaceniu za jakiegoś dostawcę kablówki. A czasem mi się nie chce iść po laptopa i włączam "do spania" coś żeby grało. O tej porze nic nie ma. Nie to żeby o innych porach było, ale o 2 w nocy nie ma tym bardziej. Jeszcze czasem się Królowe życia trafią ewentualnie. To znaczy no są czasem jakieś filmy, ale ja po pierwsze nie chce się wciągnąć i nie spać do 3 czy 4 a po drugie przy strzelaninie i odgłosach pif paf turuturruruuu i och ach kick knock nie zasnę xD
To już z braku laku leci jakiś googlebox czy inne królowe życia [emoji85]
Czasem leci jeszcze o tej porze jakaś Usterka, ale to odcinki sprzed wielu lat, wszystkie znam już chyba na pamięć.
Kiedyś leciała Afera Fryzjera, ale przestali emitować chyba o tej porze, ale i tak też to samo co z Usterką, wszystkie odcinki znałam na pamięć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]To dla mnie nie ma sensu takie oglądanie dla oglądania z kolei [emoji14] wolałabym pooglądać jakieś jutuby z telefonu

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora