Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaką odżywkę do paznokci wybrać ? - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-07-09, 07:10   #353
Kamila_Tecz_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 22
Dot.: Jaką odżywkę do paznokci wybrać ? - zbiorczy

nie wiem czy kiedyś inna była ta odżywka 8 w 1 z eveline czy coś ja robię nie tak... posłuchajcie:
lata temu ją używałam i paznokcie był piękne. Wtedy było napisane w instrukcji, żeby codziennie nakładać warstwę, nie zmywając wcześniej tej starej i tak przez 3/4 dni, a potem od nowa. pamiętam że nie miałam z tym problemu, paznokcie szybko rosły silne, a dzięki tym warstwom miały super ochronę. Nic nie bolało, a tak jak wtedy, nigdy dotąd nie miałam takich szponów.
Niedawno ponownie wróciłam do tej odżywki, kupiłam normalnie ją w rossmanie, tym razem zgodnie z instrukcją nałożyłam warstwę, a po np. 2 dniach miałam to zmyć i nałożyć kolejną. Problem w tym, że ta warstwa odżywki ścierała się i odchodziła płatami przy podstawowych czynnościach. Nie wyobrażam sobie jak można nałożyć jeszcze na nią lakier....
Moim zdaniem coś pomieszali w składzie, "ulepszyli" formułe... niestety tym razem nie zdała u mnie egzaminu.
*Paznokcie podreperowałam odzywką sos też z eveline
Kamila_Tecz_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując