Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-05-19, 06:43   #837
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Ja musze zmacac ubranie przed kupnem, dlatego pewnie bede nadal chodzić do sklepów stacjonarnych. Chyba ze znam marke i mam do niej zaufanie albo jakaś super wow okazja ciuch od designera za pol ceny. Zwykle nie chce mi sie bawić w odsyłanie zakupów online, ociagam sie i termin mija, zostawiam ciuch, w którym potem i tak nie chodze albo oddaje komuś z rodziny.

Zauważyłam problemy z lakierami do paznokci. Teraz bujam sie w domu, salon zamknięty, pomyślałam a kupie se jakieś fajne kolorki na lato. I zonk. Przede wszystkim tylko duże drogerie maja selekcje z lakierami, trzeba najpierw tam dotrzeć. Dzisiaj wystalam sie w kolejce przed 2 sklepami, a w środku biednie. Zostały kolory typu szary i blady roz, który juz mam w 5 innych wersjach. Online tez wszystko wyprzedane, bo skoro nie można dostać stacjonarnie to ludzie sie rzucili w sieci. Mój biedny Tz juz na pamięć zna nazwy kolorów, których szukam, bo za każdym razem jak gdzieś idziemy i widzę drogerie to oczywiście musze zajrzeć i sprawdzić.
Ja podobnie.
Wczoraj się mocno zdziwiłam, że popularna drogeria Rossmann wycofała kilka marek lakierów ( choć reszta kolorówki tych marek jest ), pozostawiając tylko te średnie wg mnie ( Delia, Wibo, Eveline, których nie lubimy z mamą ). Do tego kolorów tych sensownych 5 na krzyż.
W Douglasie są tradycyjne lakiery, ale kolorów nie dużo większy wybór.
Czyżby hybrydowe lakiery przejęły polski rynek

Ja w Norwegii to mogę nawet Essie kupić w H &M , o takich popularnych markach jak Max Factor nie wspominając i szkoda, że w Polsce Essie jest nie do dostania
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując