Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy sierpniowe 2021.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-03-01, 07:51   #4724
Passata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 221
Dot.: Mamy sierpniowe 2021[emoji3531][emoji3531][emoji3531]

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość

Ja też powołuje się na 8*.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja już jestem po jednej konsultacji, bo musimy zmieścić 4! foteliki i siebie 🤣.
Kilka lat temu jak kupowaliśmy auto, to było z założeniem wożenia w razie potrzeby mojej mamy, plus duży bagażnik.
Nikt nie podejrzewał, że te fotele się mogą przydać do innych celów (mam 7osobowy). I bagażnik skasowany 🤣.
Ale już postanowione, że będzie z nami jeździł po mieście, a na wakacje będziemy wynajmować busik.

Cytat:
Napisane przez aassiiaa1988 Pokaż wiadomość

Dla drugiego bo bobasa planujemy pixela, ale podjedziemy jeszcze do 8* i zobaczymy co poleca, fajnie jakby jednak baza pasowała do kolejnego fotelika, chyba, że młodsze pójdzie do rhodesiana, a starsza do czegoś nowego [emoji848] ale w sumie nad tym będziemy myśleć bardziej gdzieś za 1.5 roku [emoji2957] przy zmianie łupiny.
...

A w grudniu dostałam zawału przy sąsiadce. Jechałam z Nią do lekarza, a że ma dziecko wówczas 8 miesięczne to prosiła, bym z Mała posiedziała w aucie podczas, gdy ona będzie na wizycie. Wozi Mała z przodu, w antymandacie z zestawu 3w1, do tego jak usiadłam przy Małej to zobaczyłam, że pasy nie są ściągnięte. Zapina je tak jak są i nic nie dociąga :O zwróciłam jej uwagę, ale no 'jej brat dwójkę dzieci w tym foteliku woził i też tak zapinał i nic się nie stalo' no nie miał wypadku to się nie stało! Ale co by było gdyby.. Wolę nawet nie myśleć..
U nas też będą pixele, o ile dopasują się do kanapy.
A co do zapinania-moje ulubione, zawsze aktualne- "zapinam tak jak kocham" - mucha nie wejdzie.

Moje dzieci do cudzego auta w ogóle nie wsiadają. Wiedzą, że albo fotelik, albo życie. Jak chcą się gdzieś wybrać z kolegą albo koleżanką, to montujemy nasz sprzęt. Żadnych spontanów.

Sama też rodzinnych ani koleżeńskich dzieci bez tego nie wożę. Większość ma mnie za freak'a. A ja mam to gdzieś. [emoji38]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Passata jest offline Zgłoś do moderatora