Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy polecacie produkty firmy Forever Living Products?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-22, 19:37   #59
grzro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4
Dot.: Czy polecacie produkty firmy Forever Living Products?

Cytat:
Napisane przez marteczka723 Pokaż wiadomość
Witam,

Mam pewien problem co z tymi kosmetykami. Początkowo byłam zachwycona tym co mówiła o nich konsultantka, ale po kupieniu kilku produktów mój zapał zniknął
Wydaje mi się, ze to mydło źle działa na moja skore twarzy. Jest wysuszona i tak jakby chropowata i podrażniona stosuje je od zaledwie tygodnia i jestem bardzo rozczarowana tym. I nie wiem co zrobić czy przestać go stosować czy to musi trochę potrwać żeby moja skora przyzwyczaiła się do tego produktu?
Proszę o opinie i pomoc:|
Mydło ma PH prawie takie jak skóra, przez co jego działanie na skórę jest bardzo dobre. Dzięki dużej zawartości aloesu mydło działa głęboko oczyszczająco. Oczyszczanie polega na tym, że wszystkie bakterie znajdujące się w skórze są uwalniane na zewnątrz, dlatego początkowo mogą być inne odczucia. Podobnie jest z dezodorantem w sztyfcie. Jeżeli przez długi czas używamy dezodorantu tradycyjnego, zwłaszcza antyperspirantu, skóra jest uszkodzona przez zatrzymywany w niej pot. Po rozpoczęciu stosowania pod pachami mogą pojawić się zaczerwienienia, które po kilku dniach mijają. Z cerą jest podobnie. Wszystkie zanieczyszczenia z wewnątrz skóry są usuwane na zewnątrz z organizmu. Nie ma obaw, można bezpiecznie to mydło stosować
grzro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując